Ben Melih Demirtaş Sakarya’nın Geyve ilçesinde yaşıyorum Bilim ve Teknoloji merakımdan bu siteyi kurdum.

Web sitemizin adresi: www.tekno50.com Teknoloji haberlerinin, donanım yazılım incelemelerinin, dokümanların, forum, bilim ve teknoloji bilgilerinin paylaşıldığı websitesidir.

www.tekno50.com teknolojiye dair haberlerin, piyasaya yeni çıkan teknolojik ürünlerin donanım ve yazılım incelemelerinin teknoloji severlerle buluşturulduğu web sitesidir. Ana menü seçeneklerinden forumuna da ulaşmanın mümkün olduğu sitede ayrıca kullanıcıların çevrimiçi olarak birbirleriyle sohbet edip sosyalleşebilmelerini sağlayan bir eklenti de mevcut.

Tekno50.com’da Neler Var?

www.tekno50.com  adresini tarayıcınıza girdiğinizde karşınıza 500’den farklı haber ve anlatıcı rehber çıkıyor. En ilginç yanı ise sitenin bu halini alması sadece 1 yıl gibi kısa bir süre aldı. Yayın hayatına yeni başlayan, az sayıda editör ile çalışan bir site için bu muazzam bir sayı.

Konu çeşitliliği bakımından oldukça geniş ve doyurucu bir içeriğe sahip olan site 6 ana bölüme sahip.

·         Teknoloji

Güncel haberlerin ve teknolojik gelişmelerin site takipçileri ile paylaşıldığı bölümdür.

·         Doküman

Bu bölüm özellikle son derece faydalı bilgilerin bulunduğunu düşündüğüm donanım, yazılım ve hatta işlemci kodlamalarına kadar çeşitlilik içeren kullanım kılavuzu niteliğinde bir bölüm

·         Haber

Teknoloji dışı, hayata dair ve aktüel haberlerin yer aldığı teknoloji ile daha az ilgili kullanıcıların ilgisini çekeceğini düşündüğüm bölüm

·         İnternet

İnternete dair bilgiler, internet sitelerinin kullanımları ve cihaz uygulamalarının web ara yüzleri ile ilgili aradıklarınızı bu bölümde bulabilirsiniz.

·         Mobil

Farklı işletim sistemlerine ait mobil sorunlar, bu sorunlara çözümler ver uygulamalarla ilgili aklınıza gelen her şeyi bulabileceğiniz bölüm

·         Oyun

Oyun severlerde unutulmamış. Bu bölümde oyun dünyasında haberler ve karşılaştırmalı incelemeler bulunuyor.

Tüm yukarıda bahsettiklerimiz ilginizi çekmese bile sitede bulunan platform eklentisi sayesinde www.tekno50.com u sosyal bir mecra gibi kullanabilirsiniz. Radyo dinleyip Oyun Oynayıp Son Dakika Haberleri Takip Edip ve TV izlerken www.tekno50.com  vasıtasıyla tanıştığınız arkadaşlarınızla sohbet etmenin tadını çıkartabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Camiikebir Mahallesi Ağa sokak no 25. Geyve | Sakarya tekno50.com

0539 351 77 95
[email protected]
https://www.tekno50.com