Enpara.com yepyeni bir bankacılık hizmetidir. Bu sektörde değişik çalışma türleri vardır.  Bu alanları şu şekilde sıralayabiliriz;

Bu iş kollarının yaptıkları işler

Bu alanlardan ilki yani çözüm merkezi adı altında çalışanlar merkez binada çalışmaktadırlar. Bu konumda çalışan kişiler satış yapmamaktadırlar. İş yerini arayan ya da aranan müşterilere bilgi vermektedirler. İkincisi yani sahada çalışanlardır. Saha da ekstra bir konu yoktur ancak fiziki olarak daha fazla efor harcadıkları için maaşları diğerlerine nazaran daha yüksektir. Saha müşteri danışmanı olarak çalışan kişiler enpara.com un müşterisi olan bireylere kart iadesi yapmakta ve bilgi aktarmada görevlidirler. İlk kısımda çalışanlar en fazla 3000 TL maaş almaktadırlar buna ek olarak alınan primlerle 3200 civarı bir miktar almaktadırlar. Sahada vazife gören bireyler ise ortalama 3500’e yakın miktarda maaş almaktadırlar. Yönetim, operasyon ve bilgi teknolojileri birimleri ise yeniliklerin tasarımından ve geliştirilmesinden sorumludurlar.

Tüm bu farklı iş kollarının aslında ortak bir amacı bulunmaktadır. Müşterilere daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlamışlardır, bilinen bankacılığın aksine daha farklı, daha avantajlı, daha sade ve daha kolay bir bankacılık hizmeti sunmuşlardır. Bu nedenle herhangi bir bankacılık işleminizi gerçekleştirmeniz gerektiğinde artık eskisi kadar karışık ve uzun prosedürlerle uğraşmanıza gerek kalmayacak enpara.com u kullanarak tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp avantajlı bir kullanım elde etmiş olacaksınız.

forum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir