2020 Yılına hızlı giren firmalardan biri olan Oppo firması yeni akıllı telefonunu tanıttı. Oppo A31 ismi verilen akıllı telefon, şık tasarımının yanı sıra özellikleriyle dikkat çekiyor. 6,5 İnç HD Plus ekranı ile piyasaya çıkan akıllı cihaz aynı zamanda fiyatıyla da göz dolduruyor. Son dönemin en popüler teknoloji firmalarından biri Oppo firmasının tanıttığı yeni akıllı telefonu gelin birlikte inceleyelim.

Oppo A31 Özellikleri

Son dönemin en popüler firmalarından biri Oppo firmasının çıkardığı Oppo A31 Özellikleri ile dikkat çekiyor. 6,5 İnç ekrana sahip cihaz, kullanıcıların karşısına Full HD çözünürlükte geliyor. Orta seviyeye hitap eden akıllı telefon fotoğraf tutkunlarını epey üzeceğe benziyor. Zira cihazın ana kamerası 12 MP çözünürlüğünde olurken, öz çekim kamerası olarak da lanse edilen ön kamerası ise 8 MP çözünürlüğe sahip.

Akıllı telefonların büyük bir bölümünde parmak izi okuyucusu ön tarafta yer alırken, tanıtılan bu cihaz da parmak izi okuyucusu arka plan da yer alıyor. Oldukça ilginç olan bu durum birçok kullanıcı tarafından olumlu karşılandı.

Helio P35 isimli işlemcinin kullanıldığı cihaz da aynı zamanda 4 GB RAM bulunuyor.Standart bir RAM kapasitesine sahip akıllı telefonda aynı zamanda 128 GB depolama alanı kullanılıyor. Kullanıcılara sunulan microSD kart sayesinde akıllı telefonun depolama alanı yükseltilebiliyor

Android 9 Pieişletim sistemiyle piyasaya çıkan akıllı telefonda 4200mAh kapasiteli batarya kullanılıyor. Standart bir batarya kapasitesiyle piyasaya çıkan akıllı telefon aynı zamanda hızlı şarj özelliğini de destekliyor. Hızlı şarj özelliğini destekleyen akıllı telefonda aynı zamanda microUSB portu bulunuyor.

Oppo A31 Fiyatı

Şık tasarımının yanı sıra özellikleriyle dikkat çeken Oppo A31 Asya pazarında satışa sunuldu. İki farklı renk seçeneği ile satışa sunulan akıllı telefonun fiyat ise 190 dolar oldu. Şık tasarımının yanı sıra arka tarafta bulunan parmak izi tarayıcısı ile dikkat çeken akıllı telefonun ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu. İlk olarak Endonezya da satışa sunulan cihazın Avrupa pazarına ve ülkemize ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor.

forum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir