Dokunmatik telefonların kullanımı yaygınlaştığı gibi telefonun ekranı nasıl değiştirilir sorusuna olan talep artmaktadır. Cep telefonlarınızın ekranına gelen zarar rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Bunun için gerekli olan bazı adımlar vardır.

Modern bir kabus haline gelen telefon ekranındaki kırılmalar veya bozulmalar bu bilgisel sayesinde siz de rahatlıkla halledebileceksiniz. Günlük hayatta telefonlarımızı her yerde ve her anımızda kullanmaktayız. Başına gelen talihsizler yüzünden ekranın kırılması veya başka sıkıntılar meydana gelmektedir.

Düşürdüğümüz telefonun sizin canınızı sıkar ve telefonun ekranı nasıl değiştirilir, ekran değişiminin uzun süreceğini sanırsınız ama yanılırsınız.Telefonlar kendi aralarında değişkenlik gösterir; ama ekran bütünü ya da önemli olan  LCD-OLED ekranı olarak isimlendirilen dokunmatik algılamayı sağlayan bileşenler birçok parça için aynı görevi görmektedir.

Ucuz Telefon Ekran Tamiri

Kırık ekran genellikle değişik renklerle kaplı olduğu zaman ekran çalışmaz ve kötü görünümü sizi rahatsız eder. Eğer çatlaklar şekilde kırılmış ise yine de ekran çalışır ama net görüntü oluşmaz.

Şimdi telefonun ekranı nasıl değiştirilir, hangi aşamalardan geçer detayları:

Böylelikle evde siz de bu adımları kullanarak telefonun ekranı nasıl değiştirilir merakındankurtulursunuz. Adımları uygularken acele etmemek gerekir. Aksi halde başka zararla karşı karşıya kalırız.

Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Hayatın karmaşasında birçok aksaklıklar ve sakarlıklar meydana gelmektedir. Bu aksamalar telefonların başına gelen istenmeyen durumla karşı karşıya kalarak mutsuzluk oluşturuyor. Bu talihsizlikler son zamanlarda tavan yaptı. Kullanıcının zevkle kullandığı telefonun kazadan sonra neler yapılır hep bir merak oluşturmaktadır.

Telefonun ekranı nasıl değiştirilirderken bir yandan aynı gün içerisinde alabilir miyiz hesabı yapmaktayız. Telefonunuzu teknik servise filmciürdüğümüzde ekranınıza uyumlu LCD veya OLED varsa tuz dakikada değiştirebilir. Teknik servis yoğun ise gün içinde bir iki saatte alma imkanınız vardır.

Teknik serviste eğer yeterli ekran tablası yoksa sipariş edilir. Bu da birkaç günü bulabilir. Kargonun geliş süresi etkili olacaktır.  Genellikle bu süre üç iş günü olarak tahmin edilir.

Telefonun Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Akıllı telefonların markalarına ve çıkardığı serilere göre fiyatta değişiklik gösterir. Telefonunuz yeni çıkan serilerden ise fiyatlar eski serilere göre iki kat daha pahalı olacaktır.

forum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir