Site icon Teknoloji Haberleri

Hyper Cam Ekran Videosu Kaydetme

Hyper Cam Ekran Videosu Kaydetme

Bilgisayar kullanıcıları, internet üzerinden yaptığı araştırmalarda, ekran videosu kaydetme konusunda bir takım sorunları olduğu görülmektedir. Bu konuda aslında sizlere yardımcı olan pek çok farklı program bulabilmek mevcuttur. Sizlere bir tanesinden bahsetmek gerekirse, Hyper cam sizlerin seçimleri arasında olabilir.

Hyper Cam Nedir?

Eğer ki bilgisayar ekranınıza yansıtan bir görüntüyü kayıt altına almak istiyorsanız, Hyper cam ekran videosu kaydetme özelliği sizlere yardımcı olabilecektir. Yani şuan bu yazıyı okurken, pencere geçişleri ile birlikte gerçekleşen tüm hareketleri, bu program sayesinde kayıt altına alabilir, bilgisayarlarınıza saklayabilirsiniz.

Yardım Amaçlı ya da Destek

Bir arkadaşınıza her hangi bir program kurulumunu telefon ile anlatmak biliyoruz ki oldukça zor. Bizlerde bu sorunlar ile zaman zaman karşılaşıyoruz. Bilgisayar dilinden tam olarak iyi anlamayan bir kişi, maalesef anlatılanları tam olarak net bir şekilde uygulamayacaktır. Bu durumda da bir desteğe ihtiyaç var. Elbette ki anlatım videosu her zaman en etkili çözüm olmuştur öyle değil mi? İşte bu bahsettiğimiz Hyper cam ekran videosu kayıt özelliği bu konuda hem sizlere hem de yakınlarınıza ciddi bir destek sağlayacaktır. Artık her hangi bir program ya da kurulumunun tam olarak nasıl uygulandığını video olarak kayıt edebilecek, arkadaşlarınıza bu videoları göndererek, kolaylık sağlamış olabileceksiniz.

Video Üzeri Not

Bu program ile kayıt edilen video üzerine not eklemekte mümkün olduğundan, gayet kullanışlı ve rahat olmaktadır. Bu da tercih sebeplerinden bir tanesidir. Diğer program makalelerimizde görüşmek üzere.

Exit mobile version