İnternetten Para Kazanma

Anket doldurarak para kazanmak isteyen çoğu kişinin ilk tercihlerinden. Kolay ve yatırıma gerek duyulmaması gibi nedenlerden dolayı işten düzenli olarak gelir elde etmeniz mümkündür.

Piyasa da onlarca anket sitesi olduğu için güvenilir olanları bulmak bir hayli zordur. Ayrıca nakit ödeme almak istemenizden dolayı seçenek oldukça azdır. Anket doldurarak nakit Euro kazanabileceğiniz MarketAgent sitesi bulunmaktadır.

MarketAgent Nedir?

Almanya merkezli olan MarketAgent hemen hemen her ülkede faaliyet göstermektedir ve Türkiye’de de bulunmaktadır. İnternet sitesi üzerinden Google+ ve Facebook hesabınızla kayıt olduğunuz bu sistemden sizlere yöneltilen sorulara yanıt vererek para kazanmanız mümkündür.

Son derece güvenilir olması ile bilinen MarketAgent, anket başına verdiği yüksek miktarlarla ünlüdür ve bu siteden para kazanan binlerce kişi vardır.

MarketAgent’e dileyen herkes ücretsiz olarak kaydolabilir ve anket doldurarak para kazanabilir.

MarketAgent’te Kaç Euro Kazanabilirsiniz?

Siteye kayıt olduktan sonra size 150 site içi puan verilmektedir. Daha sonrasında yılda bir defa olmak üzere bilgilerinizi güncelledikçe 50 puan kazanıyorsunuz. Daha sonrasında ister bu puanları biriktirebilir isterseniz paraya çevirebilirsiniz.

Siteye girdikten sonra tarafınıza yöneltilen anketleri beklemeniz gerekmektedir. Çok fazla anket göndermese de gönderdiği anketlerde gayet iyi paralar ödemektedir. Anket ücretleri Euro ile yapılmaktadır.

Anketlerin uzunluğuna göre tarafınıza ödenen miktar da artmaktadır. Yani uzun anketler gelmesi sizin yararınıza olacaktır. Bazı anketler 20 dakikaya kadar uzayabilmektedir ve en yüksek anket ücreti de 2,5 Euro’dur.

Marketagent’ın ödemelerini euro üzerinden yapması, günümüzde yükselen kurla birlikte güzel paralar kazanmanızı sağlar. Üye olur olmaz €0,50 kazandığınız gibi anket başına €0,10 ve €2,50 gibi makul ücretler kazanabileceğiniz marketagent minimum çekim tutarını yalnızca €8 olarak belirlemiştir. Marketagent para çekme limiti gayet makul gözüküyor. Çekim talimatı verdikten sonra en geç 3 iş günü içerisinde paranızı hesabınızda görebilirsiniz. Böylece Marketagent para çekme işlemlerini de anlatmış olduk.

Kazandığınız paraları Wise ile hesabınıza aktarabilirsiniz.

Eğer parayı anında hesabınıza aktarmak istemiyorsanız puanları farklı şekilde de kullanabilirsiniz. Her 100 puanın karşılığı 1 Euro’dur.

Anket doldurarak para kazanmaya başlamak için yapmanız gereken ilk şey  marketagent sitesine kayıt olmak. E-mail adresiniz ve belirlediğiniz şifreniz ile kayıt olup, e-mail doğrulamasını yaptıktan sonra anketleri doldurmaya başlayabilirsiniz. Anketlerin çoğunun İstanbul’da yaşayan kullanıcılar için hazırlandığını aklınızda tutarak, yaşınız, yaşadığınız il, cinsiyetiniz, arabanızın ve çocuğunuzun olup olmadığı gibi profilinizi oluşturacak alanları doldurarak üyelik işlemini tamamlamayı da unutmayın.

Üyelik işlemlerinizi tamamlayıp profilinizi doğruladıktan sonra Aktüel Anketler sekmesinden mevcut olan anketleri doldurmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli konularda eğlenceli pek çok anketi doldurarak para kazanmak için bu sekmeyi sık sık ziyaret edin. Anket başı para kazandıran bu sistemin sloganı ise ne kadar çok anket o kadar çok para.

Marketagent Üyeliğinizi Başlatmak İçin Lütfen Tıklayın!