Site icon Teknoloji Haberleri

İz Bırakmadan Program Kaldırma

Uninstall tool ile alışagelmiş program kaldırma dışında iz bırakmadan kaldırma işlemi yapılır. Bilgisayarın kendi kaldırma işlevi bulunuyor. Fakat bir kez program kaldırdığınızda dönüp arkasına bakarsanız göreceksiniz ki hep kalıntı dosya bırakmış. Bunu işlemi ne zaman yaparsanız yapın durum hep bu olacaktır.

Malum hep yeni programlar indirip kullanıyoruz fakat beğenmediğimizde kaldırıyoruz. 20 tane kaldırdığınızı düşünün hem kayıt defterinde hem de kalıntı dosyalar olarak yer kaplayacak. Bunun önüne geçmek için kesinlikle ekstra bir programa gerek var.

UninstallTool  sizlere Türkçe dil desteği ile bu hizmeti sunuyor.

Uninstall Tool Nasıl Kullanılır?

Program baştan sona Türkçe olarak geliyor. Bu sayede hiç zorlanmadan işlemleri yapabileceksiniz. Özellikle can sıkan kaldırılamayan programların hakkından gelmek için birebir olduğunu söyleyebilirim.

İçerisinde sadece kaldırma işlemi için seçenekler olmayıp çeşitli özelliklerde sunuyor. O özelliklerden bir kaçı şu şekilde:

Bilgisayar için gerekli olan birçok özelliği içerisinde barındıran Uninstall Tool gerçekten kullanmaya başlayan herkes için mükemmel dedirtecektir. Ayrıca zorla kaldır seçeneği ile hem kayıt defterinde hem de program dosyaları içinde aynı anda temizlik yapıyor. Bu özelliği sayesinde geriye kaldırılan programdan eser kalmıyor.

Yeni yüklenen programları anında algılayıp onlar için gerekli düzenlemeler yapmanızı sağlıyor. Siz de bu özellikleri sunan bir program arıyorsanız kesinlikle indirin ve kullanın. Alanında rakipsiz olacak kadar başarılı olduğunu zaman içinde aldığı sertifikalarla kanıtlamış olması güvenerek kullanmanıza imkan sağlayacaktır.

Exit mobile version