× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Günümüzde birçok insan internetten para kazanmak için çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Kimi kullanıcı kripto para madenciliği ile para kazanmayı araştırırken kimi kullanıcı ise herhangi bir yatırım gerektirmeyen yöntemleri araştırmaktadır. Bizlerde sizler için son dönemlerde oldukça araştırılan internetten para kazanma yollarını derledik. Sizler için derlediğimiz bu listeyi gelin birlikte inceleyelim.

Makale Yazarak Para kazanın

Makale yazarak internetten para kazanma fikri kulağa oldukça hoş gelmektedir. Bu işe başlamadan önce mutlaka makale yazım kriterleri hakkında bilgi edinmeniz son derece önemlidir. Örneğin makale yazımında etiket kullanımı son derece önemlidir. Ayrıca makale yazımından önce mutlaka anahtar kelime çalışması yapılması, makalenizin kalitesini ciddi anlamda arttıracaktır. Peki bu yazdığımız makaleleri nasıl satacağız? Yazım kriterlerine uyarak yazdığınız makaleleri çeşitli forum sitelerinde veya makale satış sitelerinde satabilirsiniz.

Yandex Toloka İle Kazanın  

Yandex firmasının geliştirdiği bu servis ile para kazanmak oldukça kolay. Yandex Toloka ismi verilen ve son dönemde oldukça popüler olan bu servis kullanıcılara çeşitli görevler vermektedir. Yandex arama motorunun geliştirilmesi için verilen bu görevleri tamamlamanız halinde çeşitli para ödülleri kazanmaktasınız. Kazançlarınızı 1 Dolar olduğunda Papara hesabınıza çekebilirsiniz.

Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak

Fotoğraf çekerek internetten para kazanma fikri kulağa oldukça hoş gelebilir. Bu yöntemi uygulayabilmek için farklı internet siteleri mevcuttur. Para kazandıran internet sitelerinden biri de Pixabay’ dır. Çektiğiniz kaliteli fotoğrafları Pixabay isimli internet sitesine yükleyerek para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken fotoğrafları yüklemek ve ardından bağış için beklemek.

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Günümüzde birçok insan anket doldurarak internet üzerinden para kazanmaktadır. Standart anket sitelerinden ziyade Clixsense isimli internet sitesi, anket bakımından oldukça zengindir. Söz konusu site gün içerisinde 2 veya 3 adet anketi kullanıcılarına sunmaktadır.

Oyun Oynayarak Para Kazanın

Günümüzde oyun oynayarak internetten para kazanmak oldukça kolay bir yöntemdir. Twitch ve YouTube üzerinden yapacağınız canlı yayınlar ile çok kolay bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak oyun oynayabileceğiniz bir platforma ve yüksek hızlı internete ihtiyacınız var. Bu ekipmanları sağladıktan sonra tek yapmanız gereken düzenli yayınlar yapmak ve izleyici kitlesi yakalamak. Belli bir kitleye ulaştıktan sonra izleyicileriniz size bağış yapacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir