× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

En Yaygın Alman Arama Motorları

Ülkemizde arama motorları arasında lider sonsuz üstünlük hakkı için uluslararası bir şirket “Google” savaşan bir yerli projesini “Yandex”, çağrılabilir. en bu alanda Avrupa’da durum nasıl olduğunu görmek ve uluslararası projelerin yerel sürümlerine farkların ne Alman arama motorları, ne edelim.

Alman arama motorları

ad

WEB.DE – KASA ALMAN INTERNET PORTALI

Her ulus, yerel ve İnternet segmentlerinde yansıtılır kendine özgü ulusal özelliklere sahiptir. Böylece, Alman arama motorları, sadece çeşitlidir, fakat aynı zamanda Rus sevmiyorum aynı prensip üzerinde çalışmaya rağmen. en 1995’ten beri hizmet veren ve sadece web sitesi değildir portalı WEB.DE, genel bir bakış, ancak Almanya’daki insanlar için internette bir gerçek “ev” ile başlayalım. Proje İnternet kaynaklarının ilk ticari Alman dizin olarak başlatıldı. Buna ek olarak, bir Alman arama motoru WEB.DE e-posta hizmeti vermek için büyük bir hizmet haline gelmiştir. Bugün, sistem bilgilerini, arama, eğlence hizmetleri ve haberleşme hizmetleri vermektedir. Bu proje 15 milyondan fazla kişi tarafından kullanılır.

Alman arama motoru google

https://23669d52825685b3a097e6cc129136a7.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.html

AVANTAJLARI

Burada vurgu veri güvenliği üzerinde olduğu için diğer Alman arama motorları, proje tarafından kıyasla bir takım dezavantajları da var. Buna ek olarak, site ziyaretçileri dünyanın herhangi bir köşesinde malzemeyi kullanmak için üzerinde kendi dosyaları paylaşabilirsiniz. Android mobil işletim sisteminin üyeleri de burada ilginç bir çok şey bulacaksınız – özel bir uygulama katalog onlara açıktır. portalının Mobil versiyon interneti destekleyen tüm telefon modelleri için optimize edilmiştir. gizliliğini korumak WEB.DE. ana önceliklerinden biri olduğunu Proje Yönetimi sadece bunu çözmek için kullanıcı verilerinin işlenmesini yapar ve sadece son çare olarak, süre soran ve hatta satmak ve saklamak IP adresleri olmadan genellikle bu tür bunların kullanıcıların özel e-postalar, veri alışverişi olarak reklam amaçlı, taraması diğer Alman arama motorları yıllardır. Tüm bilgiler merkezleri ve WEB.DE portal sunucuları Almanya’da bulunmaktadır. Şirket çalışanları kesinlikle Alman ve uluslararası hukuk tüm kuralları uygulamak.

Alman arama motoru

ALMANYA’DA “GOOGLE” ARAMA

Almanya ve Alman arama motoru Temsil Google (Google tamamen yerel projelerle rekabet Almanya). kendisi ABD’den gelen bu şirket, Avrupa’da internet hizmetlerinin alanında da liderliğini korumayı başarmıştır. Yıllar boyunca sitenin görünümü ve nasıl çalıştığını az değişmiştir fazlalaştı. Nedeniyle AdSense programıyla ilgili içeriksel reklamcılık global arama motoru başarısı, hem de gelire, Google ayrıca sağ giriş yaptıktan sonra kullanıcıya bir Alman yerelleştirme ve kullanılabilir olması çoğu birkaç yazılım çözümleri, sahibi ve geliştiricisi olmayı başardı. Ancak, yüksek kaliteli arama hala şirketin ana avantajdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir