× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Maalesef günümüzde hırsızlık, gasp ve kundaklama olayları fazla yaşanmaktadır. Bunlar için gerekli tedbirleri almış isek sıkıntı yok ama herhangi bir tedbirimiz yok ise ev ve işyerlerimiz her zaman tehdit altındadır. Sonradan kayıplarımıza üzülmemek için Antalya alarm sistemleri size bu konularda modern çözümler sunmaktadır. Sadece hırsızlık değil, yangına karşı geliştirilmiş sistemler ile olası bir yangına karşı ev ve işyerlerinizde güven içinde yaşayabilirsiniz.

Kullanılan alarm sistemleri siren ve flâşörlü ikaz ile herkesin uyarılarak zamanında tedbir alınmasını sağlamaktadır. Kapıya gelen kişilerle görüntülü ve sesli iletişim kurmanızı sağlayan LCD ekranlı telefonlar, şifreli dış kapı açma sistemleri ev ve sitelere yerleştirilerek güven temin edilmektedir. Antalya kamera sistemleri ev ve işyerlerinizin büyüklüğüne göre iç ve dış mekânlara 8 yâda 4 kameralı sistemler yerleştirerek gün boyunca telefon ve bilgisayarınızdan izlemenizi sağlamaktadır. Ayrıca ev ve işyerlerinize mikrofon yerleştirerek görüntüleri sesli olarak ta kayıt altına alabilirsiniz. Bu kapalı devre kamera sistemlerini fabrika ve işyerlerinde üretim faaliyetlerini takip etmek için de kullanabilirsiniz. Hem parazitsiz net görüş imkânı sunan, hem de gece görüş imkânı sağlayan gelişmiş bu sistemlere uygun fiyat seçenekleri ile sahip olmanız mümkündür.

Evlerimizde huzurla oturabilmek, yıllar içinde yapmış olduğumuz birikimleri güvende tutmak ve uzun emekler harcayarak kurduğumuz işyerlerini koruyabilmek için Antalya güvenlik sistemleri her daim teknolojiyi hizmetinize sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir