Ashampoo Antivirüs Nedir? Özellikleri Nelerdir?

 Ashampoo Antivirüs Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Teknolojik çağın vermiş olduğu internet gücünün her geçen gün daha kıymetli olup hayatımıza yayılması ile birlikte çeşitli dijital tehditler de atış gösterdi. Son zamanlarda birçok fidye yazılım skandallarının ardından çoğu kullanıcı, cihazlarını güven altında tutmak adına çeşitli türden yazılımlara başvurdu.

Cihazlarını güven noktası içerisinde tutmak için arayış yapanların karşılarına Ashampoo Antivirüs yazılımı çıktı. Öyleyse, Ashampoo firmasının aracılığıyla ortaya çıkan antivirüs yazılımı, tüm kullanıcılar için hangi özellikleri sunuyor? Merak edilen sorunun yanıtını hep birlikte inceleyelim.

Ashampoo Antivirüs Programı Nedir?

Ashampoo antivirüs programı her bilgisayar kullanıcısı tarafından merak edilen programlar içerisinde yer alıyor. Dikkat çeken pek çok özellikleri sayesinde güvenilir bir ortam sağlamayı başarıyor.1999 yılında kurulumu gerçekleşen Ashampo firması aracılığıyla geliştirilmiş olan bu program, kullanan kişilerin cihazlarını bütün dijital tehdit sorunlarından koruyarak rahat bir ortam sunuyor.

Antivirüs Programının Özellikleri

Ashampoo antivirüs programı özellikleri ile birlikte dikkat çekmeyi başarıyor. En hatırı sayılır firmalardan bir tanesi olan Ashampo aracılığıyla gelişen yazılım, her kullanıcıyı pek çok zararlı casus yazılımlardan koruyor. Şimdi daha detaylı bir şekilde özelliklere göz atalım.

Fidye Yazılıma Karşı Koruma

Zamanımızın en önemli sorunlarından bir tanesi olan fidye yazılımlar nedeniyle tüm kullanıcılar gayet zor durumda kalabiliyorlar. Şirketler özellikle bu tür kötü yazılımlar yüzünden ciddi derecede ekonomik zararı tadabiliyorlar.Ashampoo antivirüs yazılımı ise kullanıcılar ve şirketleri fidye yazılımdan büyük bir profesyonellikle koruyarak endişeyi ortadan kaldırıyor.

Casus Yazılıma Karşı Koruma

Tüm casus yazılımlar, bilgisayar kullanıcıları için çok büyük bir sorun teşkil ediyor. Genellikle internet üzerinden çeşitli dosyalar indiren kişilerin karşılaştığı bu kötü yazılımlar sebebiyle özel bilgiler çalınabiliyor.Ashampo firması aracılığıyla gelişime sağlanan antivirüs programı, her kullanıcıyı 350.000’den fazla yazılım tehdidine karşı koruma sağlıyor.

Düzenli Web Koruması

Antivirüs programı bünyesinde yer alan web koruma özelliği ile tüm kullanıcılar güvenli şekilde internet dünyasında tur atabiliyorlar. Genel olarak bu son zamanlarda beliren casus yazılımların yer aldığı internet siteleri nedeniyle her kullanıcı kişisel bilgilerini çaldırabiliyor. Fakat bu program sayesinde artık böyle bir problem söz konusu değil.

Antivirüs Programının Fiyatı

İçeriğinde bulunan özellikler sayesinde kullanıcıların ilgisini kazanan Ashampooantivirüs fiyatı ile birlikte herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor.Bahsettiğimiz antivirüs yazılımı 1 cihaz üzerinde 1 yıl kullanmak istenildiği vakit 249 TL ödeme gerçekleşmesi gerekiyor.

Üstelik bazı haftalar içerisinde programın fiyatı kampanya çerçevesinde 200 TL altına düşebiliyor. Program için çoklu lisans almayı düşünen kişiler ise firmanın resmi internet sayfasını ziyaret edebilirler.Ashampooantivirüs Windows 7, 8 ve 10 işletim sistemleri için uygunluk göstererek problemsiz şekilde çalışıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın