× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Bilet Satış Sitesi Kurma ; Türkiye’de bulunan tüm e-bilet sektörü çalışanlarının, özellikle konser biletleri ya da bir organizasyon biletlerinin satışını yapmak istedikleri ve bu konuda görsellerini paylaştıkları, müşterilerine online bilet satışı yaptıkları web siteleridir. Sinema bileti, Konser bileti, organizasyon bileti, ya da daha farklı olarak uçak bileti ve otobüs bileti gibi farklı sektörlerin bilet web sitesi ihtiyacını gidermek için satın almak istedikleri web sitesi tipidir.

Bilet Satış Sitesi Kurmak ; Genellikle bilet satışı yapılan kurumun iletişim bilgileri ile haritaların bulunduğu, müşterilere online bilet sunan, adresi ve iletişim bilgilerinin göründüğü daha detaylı bir Bilet Satış internet sitesi kurma ‘yı gerektirmektedir.

Bilet Satış internet sitesi; Özellikle çok çeşitli sektörlerde kullanılan ve online bilet sunan firmaların ortalama 130 – 150 yazılım sayfasından oluşturulan ve ortalama 2ay ile 3 ay arasında yazılımı yapılan bir web sitesi olmaktadır.

Bilet Satış web sitesi ; ortalama fiyatları ise, sayfamızdaki paket fiyatlarımıza bakılarak rahatlıkla öğrenilebilir. Hemen alt kısımdan E-Ticaret veya Kurumsal bir site seçimi yapabilirsiniz. Daha sonra ise bizlerle iletişime geçerek,detayları ve Bilet Satış sitesi gereksinimlerini ve online bilet sitesi hakkında gerekli bilgileri detaylı şekilde görüşebilirsiniz.

Bilet Satış web sayfası; daha çok tek sayfa olarak yazılımı yapılan online bilet satışı yapan kurumlar ‘a özel yapılardır. Web sayfası tek sayfa üzerinde kurulu olan ve daha ziyade tanıtım sayfalarını ve adres iletişim gibi sayfaları tek sayfa içerisinde barındıran tek sayfa tipi web sayfası tasarımlarıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir