× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Bilgisayardaki videoyu telefona atma işlemi oldukça pratik ve kolay yolla gerçekleştirilebilmektedir. Bilgisayardan telefona video, dosya ya da veri aktarımı yapmak oldukça zor, zaman alıcı ve uğraştırıcıdır. Video boyutunun yüksek olması bu durumu daha da zor hale getirmektedir. Uygulanacak birkaç basit yöntem sayesinde bu işlem sanıldığından daha kolay yapılabilmektedir.

Bilgisayardaki Video Telefona Nasıl Atılır?

Bilgisayardaki videoyu telefona atma işlemini yapmak isteyenler bu işlem için en etkili yollardan biri olan Whatsapp’ı kullanabilirler. Bu işlem sayesinde videonun yanı sıra resim de hızlı ve kolay bir şekilde telefona atılabilecektir.

Bilgisayardaki videoyu telefona atmak için;

Telefondaki Video’yu İndirme

Whatsapp Web ile gönderilen video’yu telefona indirmek için telefon üzerinden Whatsapp’a girilmelidir. Video’nun uzunluğuna bağlı olarak video indirme süresi birkaç dakikayı bulabilmektedir. Video’nun hazır olmasının ardından video’yu istenilen formatta telefona indirmek mümkün olmaktadır.

Bilgisayardaki videoyu telefona atma işlemi doğru yöntem ile uygulandığı takdirde oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu işlem ile birlikte iPhone, Android gibi tüm cihazlarda ve telefon modellerinde istenilen kalitede video ve resim indirme işlemi yapılabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir