× Daha fazla kategori için kaydır
☰ Kategoriler

Bilgisayardan instagram telefon gibi kullanma

Bilgisayardan instagram telefon gibi kullanma son zamanlarda instagram kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan birisi haline gelmiştir. İnstagram, sadece Türkiye’de değil dünya genelinde geniş bir kullanıcı kitlesine shaip sosyal medya platformudur. Android akıllı telefonlarda uygulama üzerinden kullanılan instagram, birçok kullanıcı bilmese de artık masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda da programa gerek olmaksızın kullanılabilmektedir.

İnstagram sosyal medya platformuna kullanıcıların masaüstü ve dizüstü gibi bilgisayarlarda program yüklemeden giriş yapmaları mümkündür. Kullanıcıların tıpkı telefon gibi bilgisayar üzerinden İnstagram’ı mobil kullanmaları birkaç adımla mümkündür. Pratik ve kolay olan bu adımlar sırası ile uygulandığında bilgisayarda telefon gibi instagram kullanılabilir.

Bilgisayardan İnstagram Telefon Gibi Kullanma İçin Ne Yapılmalıdır?

İnstagram hesabınıza masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızdan giriş yaparak bilgisayardan instagram telefon gibi kullanma sağlamak istiyorsanız öncelikle tarayıcı vasıtası ile “instagram.com giriş” sitesine giriş yapmalısınız. Açılan pencerede kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra masaüstü sürümde instagram hesabınız açılmış olacak. Daha sonrasında bu görünümü telefon görünümüne çevirmek için;

  • Sayfanın açık olduğu halde farenin sağ tuşuna basın ve “incele” seçeneğini seçin.
  • Burada karşınıza bir takım kodların olduğu pencere açılacaktır ancak bu kodlar sizinle ilgili olmadığından kafa karıştıracak durum söz konusu değildir.
  • Ekranın üst yatay kısmında bulunan şeritte öncelikle solda bulunan ve telefon markasının yazdığı seçeneğe tıklamalısınız.
  • Daha sonrasında yine aynı kutucuğun sağ tarafından bulunan “%100” işaretini seçmelisiniz.
  • Tüm adımlar sırası ile uyguladıktan sonra F5 tuşuna basıp ekranı yenilediğinizde bilgisayardan telefon gibi instagram kullanımına geçmiş olursunuz.

“Bilgisayardan instagram telefon gibi kullanma” üzerine bir yorum

Yorum yapın