Bir Telefonda 2 Whatsapp Kullanmak Android

 Bir Telefonda 2 Whatsapp Kullanmak Android

Bir telefonda 2 Whatsapp kullanmak Android telefonlarda mümkün olabilmektedir. İki farklı hesaba sahip olan kişiler tek bir telefon üzerinden Whatsapp uygulamasını kullanabileceklerdir. Uygulamayı bu şekilde kullanmak isteyenler için birçok yöntem bulunmaktadır. Kişiler tercihleri doğrultusunda karar verip gerekli talimatları yerine getirdiklerinde uygulamayı aktif şekilde kullanılabilecektir.

Bir Telefonda 2 Whatsapp Nasıl Kullanılır?

Teknoloji sürekli olarak her anlamda gelişmekte, teknolojinin insan hayatına olan katkıları her geçen gün artmaktadır. Bir telefonda 2 Whatsapp kullanmak Android telefonlarda da artık mümkün olabilmektedir. Böylelikle en zamanların en popüler mesajlaşma programlarından biri olan Whatsapp daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilebilecektir.

Android telefonlarında 2 Whatsapp hattını birden kullanmak isteyenler için birçok seçenek yer alıp bunlardan birisi de Misafir Kullanıcısı olarak Whatsapp hesabını kullanmaktır.

Misafir Kullanıcı Olarak Whatsapp Hesabını Kullanmak

Android cihazları üzerinden yeni bir misafir hesabının açılması gerekmektedir.

  • Açılacak olan misafir hesabı üzerinden yeni bir e posta tanımlamasının yapılması gerekmektedir.
  • Google Play üzerinden Whatsapp uygulaması indirilmelidir.
  • Telefon numarasının da sisteme girilmesi ise Whatsapp hesabı oluşturulmalıdır.
  • Oluşturulan misafir hesap ile birlikte ana hesap bir arada kullanılabilmektedir.

Misafir kullanıcısının yanı bazı uygulamalar üzerinden de 2 Whatsapp’ı tek bir telefonda kullanmak mümkündür. Parallel Space bu işlem için tercih edilen uygulamalardan biri olmaktadır. Parallel Space uygulaması diğer bir adıyla çoklu hesap uygulaması Whatsapp uygulaması başta olmak üzere birçok hesap üzerinde ikinci hesap oluşturmak isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Parallel Space Uygulaması İle Whatsapp Hesabını Kullanmak

Parallel Space diğer bir adıyla çoklu hesap uygulaması, bir telefonda 2 Whatsapp kullanmak isteyenlerin tercih ettiği popüler uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu uygulama ile bir telefonda 2 Whatsapp hesabı kullanabilmek için;

  • Parallel Space uygulamasının indirilmesi gerekmektedir.
  • Uygulamanın çalıştırılıp Whatsapp seçeneğinin yanında yer alan Ekle seçeneği seçilmelidir.
  • Cihazda herhangi bir alanda Whatsapp uygulaması yer alacaktır.
  • Cep telefon numarasının sisteme girilmesi ile birlikte yeni bir Whatsapp hesabı oluşturulmuş olacaktır.

Bir telefonda 2 Whatsapp kullanmak Android cihazlarda oldukça sık tercih edilen bir uygulama olmaktadır. Kişiler farklı yöntemler aracılığı ile cihazlarına 2 Whatsapp uygulamasını indirebilmektedirler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın