× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Bitcoin herhangi bir banka ile bir ilişiği bulunmayan elektronik olarak sunulan bir para birimidir. 2018 yılında SatoshiNakamato tarafından kurulan bu para birimi, virgülden sonraki 100 milyonuncu basamağa kadar gidebilmektedir. Kripto para birimi olarak da anılmaktadır.

Bitcoin satın alıp satmanın en kolay yolu kripto para alım satım platformlarıdır. Bu platformlara kayıt olurken kimlik bilgilerinizi ilkeler gereği vermek zorunlu tutulmuştur fakat bazı platformlar kimliksiz olarak kısıtlı işlemler yapabilmeye olanak sağlamıştır. Bitcoin hesabı nasıl açılır diye direk ele alacağımız bir platform bulunmamaktadır. Yerli borsalarda açtığınız hesaplar bitcoin hesabı olarak ele alınmaktadır. Bitcon hesabı oluşturabileceğiniz birkaç platform,

Seçtiğiniz platform’a ilk olarak kayıt işleminizi gerçekleştirmelisiniz. Bitcoin hesabınızı oluştururken güvenli bir şifre ile oluşturmaya özen göstermelisiniz. Seçtiğiniz platforma göre kayıt işleminizin incelemelerden 1-2 gün sonra aktif hale gelecektir. Hepsi bu kadar!

Bitcoin Hesabı Nasıl Açılır Bitcoin Nasıl Kazanılır?

Bitcoin kazanabilmenin birçok yolu bulunmaktadır. Bu yolları genel olarak 3’e ayırabiliriz. Bunlar, çalışarak, üreterek veya ticaretini yaparak kazanmaktır. Sizler için en kolay 5 bitcoin kazanma yöntemlerini derledik.

  1. Çalışarak Bitcoin Kazanmak

Çalışarak bitcoin kazanabilmek için birçok platform bulunmaktadır. Bu platformlarda hizmetiniz karşılığında bitcoin kazanabilirsiniz. Bu platformlardan bazıları,

Hizmet karşılığında bitcoin kazanabilmenizin yanı sıra bitcoin ticareti yaparak da bitcoin kazanabilmeniz mümkün.  Bu yöntemdeki amaç, kripto paralarını maliyeti düşük iken satın alıp değer yükselirken satışa sunmaktır.

Kredi vererek de bitcon kazanabilirsiniz. Bitcoinlerinizi alıp bir kenara bırakmak yerine, bitcoinlerinizi ödünç vererek kullanabilirsiniz. Ödünç işlemleriniz için de platformlar mevcuttur. Bunlar,

Kolay olarak bitcoin kazanmanın bir diğer yolu ise bitcoin musluklarından bitcoinler elde etmektir. Bitcoin muslukları, bir web sitesinde veya uygulamalarda bir captcha veya verilen bir görevi tamamlanması karşılığında bitcoin kazanma yöntemidir. Yapılan her görev için bitcoin kazanabilirsiniz.

İnsanların istekleri doğrultusundaki amacı yerine getirerek doğru cevabı verdiğinizde bitcoin kazanabilirsiniz. Bu yoldan bitcoin kazanabilmek için, bitfortip masaüstü uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir