× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

BitCoin Nedir?

BitCoin son zamanlarda gayet meşhur bir internet para birimi.

Güvenilirmi?

Eğer detaylı bir araştırma yapılıp güvenilir bir siteden alınırsa dikkatli ve tedbirli olunursa gayet güzel bir yol çizilebilir.

Neden Bu Kadar Meşhur?

BitCoin’in bu kadar meşhur olmasının en büyük etkeni çok ama çok hızlı değerleniyor olması. Ve buda çoğu insanın hoşuna giden bişey açıkçası. BitCoin çok değerlidir yani şöyle bir örnekle açıklayabilirim bunu:0,001 BitCoin: 82 Türk Lirası Etmekte. İşte bu akılalmazbişey. BitCoin’i değerli kılan çok fazla şey var bunlardan biri Türkiye ekonomisinin düşüşte olması bu sayede ise internet para birimi ve daha başka para birimleri değerlenmekte

BitCoin Zarara Uğratırmı?

BitCoin gün geçtikçe değerlenmeye ve fiyatını katlamaya büyük bir hızla devam ediyor peki bir cesaret edip BitCoin alsanız sizi zarara uğratırmı. Bunun tek bir cevabı var Ekonomi. Eğer ekonomimiz düşüşte ise Bitcon almanızı tercih ederim. Ama yükselişte olan bir ülkede yaşıyorsanız sizi bir tık hazimete uğratabilir.

BitCoin’mi ?Altın’mı?

Evet bu oldukça zor bir soru. İkiside son dönemlerde yükselişte olan para birimleri ama karşılaştırma yapılırsa BitCoin in daha fazla değerlenebileceği bariz ortada. Çünkü Türkiye ekonomisi hızlı yükseliş ve hızlı iniş yapan bir ekonomiye sahip onun için ben sizden BitCoin tercih etmeniniz yararlı olacağını belirtirim.

BitCoin Aldım Zarar Ettim!

Evet buda çoğu insanın başına gelebilecek bir hata.Bazı insanlar buna düşüp hararete kapılır ama bu durumda yapılabilecek en mantıklı şey sakin olup beklemek çoğu insan hemen satma derdine düşer. Ama bunun yapılması biraz saçmalık olur. Çünkü borsa işleri böyledir düşer iki katı bidaha yükselir onun için telaşa hiç gerek yok. Sakin bir şekilde bekleyin o değrlenecektir zaten.

Neden BitCoin?

Neden diğer sanal paralar değil de BitCoin? Bunun sebebi diğer sanal paraların çok ama çok dengesiz olması. Yani çok hızlı düşmesi ve yükselmesi. Ama BitCoinsürekli seviyeli bir şekilde düşüp yeniden kar ettirmiştir. BitCoin’in tercih edilmesinin diğer sebebi; çok ama çok değerli olması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir