× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Günümüzde hemen hemen bütün evlerde ısınmak için doğalgaz kullanılıyor. Doğalgazı yemek pişirmede ve sıcak su elde etmede de kullanır hale geldik artık. Özellikle kış aylarında güneş enerjisinin yetersiz kaldığı yerlerde doğalgaz oldukça sık kullanılır durumda. Yeni yapılan binaların çoğunda güneş enerji panelleri artık kullanılmıyor bile. Hal böyle olunca doğalgaza bağımlılığımız gittikçe artmış durumda. Özellikle de kışları çok soğuk geçiren şehirlerde doğalgazı kapatınca soğuk havadan dolayı su borularındaki sular donuyor. Donan su gençleşiyor ve boru patlıyor. Özellikle doğu illerinde soğuk kış aylarında doğalgazı kapatmak mümkün değil. Doğalgaz bu kadar sık kullanılırken doğalgaz fatura ödemeleri de gittikçe daha önemli hale geliyor.

İnternet Bankacılığıyla Doğalgaz Faturasından Kurtulun

Soğuk kış günlerinde karlı havalarda doğalgazsız yaşanamaz hale geldi. Artık büyük şehirlerde sobalı evler neredeyse hiç yok. Isınma yemek pişirme ve sıcak su ihtiyaçlarımız için kullandığımız doğalgaz günden güne pahalaşıyor. Faturayı kazara unuttuğumuzu varsayarak hemen gelip sayacı mühürlüyorlar. Özellikle de soğuk kış günlerinde bu olayları yaşamayı hiç istemeyiz. Hem soğukta doğalgazsız kalmakla yetmezmiş gibi açma kapama parası faturanın neredeyse iki katına denk geliyor. Bu yüzden doğalgaz fatura ödeme işlemlerini aksatmamak hayati önem taşıyor. Siz de faturalarınızı aksatmak istemiyorsanız internet bankacılığı veya otomatik ödeme talimatı vererek soğuk kış günlerinde doğalgazsız kalmayın.

Soğuk Havalarda Sıcak Evinizden Çıkmadan Fatura Ödeyin

Havaların giderek soğuduğu zamanlarda evden çıkmak en zor şeydir. Ama siz gidip bu soğuk havada doğalgaz fatura ödeme kuyruğunda beklersiniz. Bu sizin hiç de hoşunuza gitmez. Siz de internet bankacılığı veya otomatik ödeme talimatı vererek evinizde sıcak battaniyenin altından çıkmadan tek tuşla faturalarınızı ödeyin. Son ödeme gününe bakmadan soğuk kış günlerinde sıkıcı doğalgaz faturası kuyruğunda beklemeden evinizde sıcak kahvenizi yudumlayarak keyfinize bakın. Fatura kuyruğunda geçen zamanı kendinize ayırın. Üstelik doğalgazın kesintiye uğramasından korkmadan soğuk kış günlerinde dışarıdaki kar manzarasının tadını çıkarın. Üstelik hiç yorulmadan sadece tek tuşla faturalarınızı ödeyin. Fatura kuyruğunda boşuna geçen zaman size kalsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir