× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Çevrimiçi mağaza oluşturmanın en kolay yolu bir e-ticaret platformu kullanmaktır. Bu nedenle size yardımcı olmak için en iyi beş e-ticaret platformunu sizler için derledik.

1. Shopify

Shopify, en popüler e-ticaret platformudur. Dünya çapında 1 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Shopify, bir çevrimiçi mağaza oluşturmak isteyen ancak bunun için iyi bir araç bulamayan bir grup insan tarafından oluşturuldu.

Shopify ile bir iş kurabilir, yönetebilir ve büyütebilirsiniz. Yalnızca çevrimiçi mağazanızı çalıştırmayı mümkün kılmakla kalmaz, aynı zamanda onu kolay ve eğlenceli hale getirir. Mağazanız tasarım, temalar, renkler ve görseller açısından özelleştirilebilir. Platform, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı satış yapmanın yanı sıra ödemeleri ve sevkiyatı yönetme ve ürünlerin reklamını yapma imkanı sunar.

Kredi kartsız 14 günlük deneme için kaydolabilir ve birkaç dakika içinde mağazanızın ilk yapısını kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Daha sonra size uygun olan ödeme planını seçerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

2. WooCommerce

WooCommerce, WordPress tabanlı web siteleri için eklenti olarak çalışan çevrimiçi işletmeler için açık kaynaklı bir platformdur.

WooCommerce ile mağaza sahipleri, mağazayı özgürce özelleştirebilir ve sayısız tema ve çeşitli niteliklerle ihtiyaçlarına göre uyarlayabilir. Ürünlerden siparişlere kadar mağazanın tüm yönlerini yönetebilirler. Shopify’a benzer şekilde, WooCommerce da çevrimiçi ve çevrimdışı satış yapma imkanı sunar. Ek olarak, diğer WordPress eklentileri ve uzantılarıyla uyumludur.

3. BigCommerce

BigCommerce, Ben & Jerry’s ve Skullcandy de dahil olmak üzere bazı tanınmış isimleri müşteri olarak sunan tanınmış bir e-ticaret platformudur. Platform WordPress ile entegre edilmiştir. Ayrıca mobil mağaza desteğine sahiptir.

BigCommerce mağazaları, yüksek site hızı ve özelleştirilebilir URL’leri ile SEO dostudur. İstikrar ve güvenliğin yanı sıra mükemmel müşteri desteği ile tanınır. Platform, büyüyen bir işletmeyi ölçeklendirmek için çok çeşitli olanaklar sunar.

BigCommerce Stripe, PayPal, Braintree ve Amazon gibi çevrimiçi ödeme işlemcileriyle entegre olurken, mağazanızı banka havalesi, çek veya havale yoluyla ödeme alacak şekilde de yapılandırabilirsiniz. Ürünlerinizi eBay, Amazon ve Facebook gibi diğer pazarlarda listelemek de son derece basittir, böylece müşterilerin doğrudan mağazanızdan satın alması gerekmez.

Ayrıca, kendinize güveniyorsanız ve teknoloji konusunda bilgiliyseniz, BigCommerce sizin için mükemmel bir seçimdir. Fiziksel ve dijital ürünleri ve hizmetleri otomatik olarak satabilirsiniz. Ve bunları etkinleştirmek için uygulamalara ihtiyacınız yok, anında satmaya başlayabilirsiniz.

4. Squarespace

Çevrimiçi mağazanızı mümkün olduğunca görsel olarak etkili hale getirmek istiyorsanız, bu sizin için bir seçimdir! Çarpıcı şablonlar, güçlü bir envanter sistemi ve birçok kalite özelliğiyle birleştiğinde Squarespace’i binlerce çevrimiçi mağaza için çekici bir seçim haline getiriyor.

Squarespace, modadan yiyecek ve içeceğe kadar etkileyici bir sektör yelpazesini kapsayan daha küçük ama kapsamlı bir çevrimiçi mağaza şablonları yelpazesine sahiptir.

Promosyon araçları, Squarespace’in gerçekten öne çıktığı bir alandır. Mağazanızdaki ürünlere tek tek ürünlerden tüm siparişlere kadar farklı indirim türleri ekleyebilirsiniz. Squarespace ayrıca e-ticaret fiyat planlarından herhangi birinde sınırsız ürün satmanıza olanak tanır. Ayrıca, bunları toplu olarak veya birer birer yükleme seçeneğiniz vardır.

5. Wix

Wix, dünya çapında 200 milyondan fazla kullanıcısı olan, son derece popüler bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu ve e-ticaret platformudur.

Son derece özelleştirilmiş bir site oluşturarak çevrimiçi mağazanız için gerçekten güçlü bir marka oluşturabilirsiniz. Wix’in sürükle ve bırak site kurucusu sayesinde, nihai alışveriş deneyimini oluşturmak için ürün videoları ve diğer harika özellikleri eklemek son derece kolaydır.

Ayrıca, işinizi yürütmek için evde kalmak zorunda değilsiniz. Wix Mobil Uygulaması, mağazanızı hareket halindeyken yönetmenize olanak tanır. Bu da, markanızı yönetme konusunda size daha fazla esneklik sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir