× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Emlak Listeleri

Müşterilerin sitenizi ziyaret ettiklerinde mevcut teklifleri kontrol etmesine izin vermek için ana sayfa düzeninize giriş ekleyebilirsiniz. Ayrıca, tüm teklifleri yerleştireceğiniz özellikli teklifler içeren bir bölüm geliştirin.

Bir başka alternatif fikir de kullanıcıların beğendikleri mülkleri favori olarak kaydetmelerini veya sevmedikleri evleri gizlemelerini sağlayan bazı özellikler eklemektir.

Görseller

Göz alıcı fotoğrafçılık, genel atmosferi yaratan ve beklentileri satın almaya teşvik eden şeydir. Her zamanki gibi, ilk izlenim her şeydir ve asla ikinci bir şans elde edemezsiniz. Bu nedenle gayrimenkul platformunuzda, satılık ve kiralık mülklerin yüksek çözünürlüklü profesyonel fotoğraflarına sahip olmanız önemlidir. Dahası, video içeriğini seçebilir ve ana sayfanızın ana bloğuna ekleyebilirsiniz.

 Kayıt

Tüm web sitesi sahipleri kayıt özelliğinin önemini anlamaz, ancak potansiyel müşterilerin satın alma kararlarını büyük ölçüde etkileyebilir. Kişisel bir alana sahip olma fırsatı her zaman caziptir ve özen ve değer katma arzunuzu gösterir. Kaydedilmiş arama sonuçları, anlık destek veya ipotek hesaplayıcıları gibi kullanıcı hesaplarına gelişmiş işlevler uygularsanız oldukça iyi olur.

Kullanıcıların uzun kayıt formlarını doldurmaktan ve karmaşık adımlar atmaktan nefret ettiğini unutmayın. Çabalarını kolaylaştırmak için sosyal hesaplarını kullanarak kaydolmalarına izin verebilir ve daha sonra ek ayrıntılar isteyebilirsiniz.

 Bize Ulaşın Ve Bizi Takip Edin Bölümleri

Ne seçerseniz seçin ayrı bir bize ulaşın sayfası veya anında destek ile canlı sohbet bir kullanıcıların size ulaşmasını kolaylaştıracaktır.

Bize ulaşın sayfasını gezinme çubuğunuzdaki menüye ekleyin veya canlı sohbet içeren yapışkan bir pop-up kullanın. Fazladan yürüyebilir ve adresinizle birlikte harita üzerinde ofis konumunuzu gösterebilirsiniz. Tüm bu küçük şeyler onları önemsediğinizi gösterir.

Blog

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte emlak çok farklı boyutlara doğru yelken açmaktadır. İçerik paylaşmaya başladığınızda çekirdek kitlenizin beklediğinden eminseniz, bir blog bölümüne ihtiyacınız vardır.

İçerik pazarlaması yardımıyla yeni potansiyel müşteriler çekebilirsiniz. Çevrimiçi okuyucuların bir şeyi ne zaman tartışabileceklerini gerçekten sevdiklerini unutmayın, bu nedenle her gönderinin altına bir yorum bölümü ekleyin.

Basit Menü

Karmaşık menüler genellikle ziyaretçilerin sayfadan ayrılmasına neden olmaktadır. Büyük bir emlak dizini oluşturmayı hedeflemediğiniz için, çok düzeyli açılır menüler oluşturmanıza gerek yoktur. Tek ihtiyacınız olan birkaç öğe eklemektir: Ana Sayfa, Kiralamalar, Değerleme, Hakkımızda, Blog, İletişim

Kesinlikle, menüyü özelleştirebilirsiniz, ancak her zaman güncel tutmanız gerektiğini unutmayın.

İşletmelerin ağızdan ağıza güvendiği günler geride kaldı; bugün diğer tekniklerle güven yaratmalısınız. Müşterilerin incelemeleri ve referansları, kalabalığa harika bir iş yaptığınızı ne kadar kolay söyleyebileceğinizin mükemmel örnekleridir. Bir modülü müşterilerin geri bildirimleriyle sayfanıza entegre etmenin birkaç çözümü vardır:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir