× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Akıllı saatler birçok insan tarafından hala çok yeni bir teknoloji olarak algılanıyor. Günü bitirmek için ihtiyacınız olmasa bile en iyi akıllı saatlerin bazıları, birçok insan için pahalı olabilir ve albenisini kaybedebilir. Bununla birlikte, birçok ihtiyacınızı karşılayabilir ve verimliliğinizi artırabilir. En basitinden onca kargaşanın arasında size bilgi almanın kolay bir yolunu sağlayabilir. Telefonunuza erişmeden yeni mesajları yanıtlamanıza veya kapatmanıza olanak tanır ve bunun dışından bundan çok daha fazlasını yapabilir.

Piyasada birçok akıllı saat olduğunu düşünürsek doğru olanı seçmek biraz göz korkutucu olacaktır. İşte satın alabileceğiniz en iyi akıllı saatler:

Apple Watch 6 Serisi

Genel olarak en iyi akıllı saat olarak gösterilir. Apple Watch 6 Serisi, satın alabileceğiniz en iyi akıllı saattir. Birinci ve üçüncü taraf uygulama desteğine sahiptir, düzenli olarak önemli yazılım güncellemeleri alır ve Apple’ın mesajlaşma uygulamalarıyla gerçek bir entegrasyona sahiptir. Bir akıllı saatin ne olması gerektiğine dair gerçekstandarttır.

Bunların yanı sıra harika bir fitness takipçisi olur. Kalp atış hızı izleme imkanı sağlar, GPS performansı da bir o kadar sağlamdır.Apple Watch 6 Serisi 32 Gb depolama alanı ile esneklik sağlarken 18 saate kadar kesintisiz çalışır.

Samsung Galaxy Watch 3

Android için en iyi akıllı saat.Samsung Galaxy Watch 3, iPhone kullanmıyorsanız satın alabileceğiniz en iyi akıllı saatlerden biridir. Donanım olarak birinci sınıftır ve size premium hissini sonuna kadar yaşatır.Dönen çerçevesi kullanışlı ve sezgiseldir, pil ömrü iyidir ve birçok kondisyon ve sağlık izleme özelliğine sahiptir. Tatmin edici harika ekranı ve dönen çerçevesine rağmendaha ince ve daha hafif tasarıma sahiptir.İki güne kadar pil ömrü sunar.

Fitbit Sense

Fitbit’in en iyiakıllı saati. Fitbit’in yeni PurePulse 2.0 kalp atış hızı sensörü ile doğru kalp atış hızı izleme, oldukça hassas yerleşik GPS, harika uyku takibi ve çok geliştirilmiş bir tasarım.

Fitbit, akıllı saat özellik setini de yavaş yavaş geliştiriyor. Fitbit Sense, yerleşik Amazon Alexa desteğine sahiptir ve yakında Google Assistant desteği alacağı bilgisi doğrulandı. Bu akıllı saat birinci sınıf tasarım sunarken vücut sıcaklığı sensörü ile faydalı veriler sağlar.6 güne kadar pil ömrü ile uzun bir süre sarja ihtiyaç duymaz.

Garmin Venu

Garmin’in en iyi akıllı saati.Garmin Venu, Garmin’in sunduğu en iyi giyilebilir akıllı saattir. OLED ekranı ve uzun pil ömrü ile bugün satın alabileceğiniz en iyi akıllı saatlerden biridir.Tüm Venu modelleri Garmin Pay desteği, çevrimdışı müzik için yerleşik depolama, beş güne kadar kullanım sunan pil ömrü ve birçok fitness özelliği ile gelir.Her zaman açık ekrana sahip OLEDekran farklı bir şıklık katar.

Fossil Gen 5

Fossil Gen 5 akıllı saat, göze hoş gelen bir görüneme sahip olan bir akıllı saattir ve şirketin ürettiği birçok akıllı saatler ile aynı özellikleri sunar. Gen 5, iyi bir performans, değiştirilebilir kayışlar, sağlam bir kalite sunar.Bir kalp atış hızı sensörü ve yerleşik GPS ile gelir. Android kullanıyorsanız Wear OS yazılımı, cihazınızla da olabildiğince iyi çalışacaktır.

Ticwatch GTX

Mobvoi, makul bir fiyata mal olacak yeni bir giriş seviyesiakıllı saat olan Ticwatch GTX’i sonunda çıkarttır.Mobvoi firmasının genellikle Wear OS tercih ettiği biliniyor, ancak yeni Ticwatch GTX özel bir işletim sistemi kullanıyor. Bunun dezavantajı, Wear OS uygulamalarının kullanılabilir olmayacak olmamasıdır.Diğer yandan kullanım ömrü söz konusu olduğunda güç tasarrufu modlarıyla 10 güne çıkan bir pil ömrü elde edilebiliyorKoşu, yüzme ve yoga dahil 14 fitness moduna sahip olabilirsiniz. Aktivite takibi yaparsınız ve bir kalp atış hızı monitörü vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir