× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

İnternet dünyasına açılmak için en iyi ücretsiz wordpress eklentileri pratik çözüm sunmaktadır. Büyük firmaların ve marka haline gelmiş ürünlerin siteleri wordpress ile oluşturulmuştur. Ayrıca bu sistemin eklentilerini kullanarak sitenizi daha mükemmel bir hale getirebilirsiniz. Özellik geliştiren ve arama fonksiyonunu maksimum seviyeye çıkaran eklentiler sitenizin kalitesini artıracaktır.

WordPress Eklentileri, önbellek, seo, hepsi bir arada, güvenlik, yedekleme, ssl güvenlik, iletişim formu, amp, spam karşıtı, mobil tema ve yedekleme kategorisinde değerlendirilmektedir. Bütün bu kategorilerde en iyi eklentiler, sitenizin fonksiyonel özelliğini maksimum seviyeye çıkaracaktır.

W3 Total Cache

Ön bellek kategorisinde değerlendirilen eklenti, sitenizin hızlı bir şekilde açılmasını sağlar ve sitenizin popülerliğini artırır. Google’den sitenizin tam puan alabilmesi için bu eklentiye ihtiyaç verdir.

On-Page ve Yoast Seo

Seo geliştirici bu en iyi ücretsiz wordpress eklentileri ile sitenizin seo uyumu mükemmel hale gelecektir. Seo çalışmaları için bu eklentiler gereklidir.

Jetpack

Hepsi bir arada kategorisinin profesyonel özelliğe sahip olan bu eklenti, sitenizin iletişim gücünü katlayacaktır.

İthemes Scurity Plugin

Sitenizin 7/24 korunmasında etkili olan bu eklenti, korsanlara ve bilgi hırsızlarına karşı sitenizi en iyi şekilde korumaktadır.

Updraft plus

Bulutta ve bilgisayarınızda sitenizin tam anlamıyla yedeklenmesini sağlayan bu eklenti, güvenlik açısından problem çıkarmamaktadır. Google drive, Dropbox, Ftp, sftp, Amazon S3, Rackspace Cloud bulut uygulamalarında kullanılabilir.

AMP-for WordPress

Mobil telefonunuzdan ve tabletten sitenizin kesintisiz kullanım imkanı sunan bu eklenti, sürekli kullanım kategorisinde pratik çözüm sunmaktadır.

Wptouch

Estetik, zarif ve sade özelliğe sahip mobil tema en iyi ücretsiz wordpress eklentileri Wptouch, istediğiniz gibi mobil tema ekleme imkanı sunmaktadır.

Contack form 7

Sınırsız sayıda form oluşturmak için bu eklentiyi ekleyebilirsiniz. En eski ve en kullanışlı eklentilerden biridir.

Akismet Anti-Spam

Spam, site hızını yavaşlatan ve aynı zamanda sitenizin popülerliğini düşüren bir sorundur. Bu eklenti spam engelleyici özelliği ile sitenizi etkili bir şekilde koruyabilir.

SSL Eklenti

Bu eklenti, sunucu ve tarayıcı arasında şifreli güvenlik duvarı oluşturmaktadır. Yüzlerce şifreye sahip bu eklenti, sitenizi maksimum seviyede koruyabilir. En iyi ücretsiz wordpress eklentileri içerisinde en önemli eklentilerden biridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir