× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Scooter cihazları çocukların vazgeçemediği eğlence araçları olarak bilinirdi. Yıllar önce hayatımıza giren ve hemen hemen birçok evde bulunan bu cihazlar zaman içerisinde evrim geçirdi. Teknolojinin’ de hızla ilerlemesi sayesinde önce akülü versiyonları şimdi’ de elektrikli versiyonları çıkan bu cihazlar günlük yaşamamızın vazgeçilmezleri arasına girdi. Bir eğlence aracından ziyade ulaşım aracı olarak kullanılmaya başlanan bu cihazlar sayesinde insanlar gidecekleri yere kısa sürede gitmeyi başardı. Geleceğin ulaşım araçlarından olması beklenen bu cihazlar, birçok firma tarafından geliştirilmeye devam ediyor.

Amerikan merkezli bir şirket uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni model elektrikli cihazlarını tanıttı. Stator ismi verilen bu cihazlar yakın zamanda piyasaya çıkacak. Klasik cihazlara göre oldukça farklı yapıda olan bu cihazlar şimdiden birçok kişinin ilgisini çekti. Bu cihazın özelliklerini gelin birlikte inceleyelim.

Stator Cihazının Özellikleri

Stator ismi verilen cihaz yapısı gereği diğer cihazlardan ayrılıyor. Cihazda kullanılan tekerlekler sayesinde denge sorunu ortadan kalkıyor. Oldukça geniş ve ağır tekerlek kullanılması sayesinde kaza gibi sorunlar ortadan kaldırmayı planlayan firma bu konudaki tüm testlerden başarıyla geçtiği biliniyor.

Cihazın en önemli özelliklerinden biri’ de hızı. Ortalama 50 km hız yapabilen cihaz ileride şehir içerisinde ulaşım amacıyla kullanılabilir. 5 Saat içerisinde tam şarj olan cihaz, aktif kullanımda 1 saat aralıksız gidebiliyor. Son derece iyi düşünülmüş bu sistemin ilerleyen yıllarda yollarda görmemiz muhtemel. Cihaz üzerinde bulunan akıllı ekran sayesinde kullanıcılar cihaz hakkında bilgileri ekranda görebiliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir