× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Forumlarda çok fazla vakit harcıyorsanız, forumda paylaşarak para kazanmak internetten para kazanmanın en kolay yollarından biri olabilir.Birçok forum sitesi web sitesi, genellikle kalabalık ve popüler görünmelerini sağlamak için Internet’ten yazar kiralayabilir ve her zaman yazarların yayın göndermesini ister.Bu sayede web sitesi için doğal trafik sağlayabilir.Bu konuda çok başarılı olduğumu söylüyorsanız, kolayca para kazanabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Forumlardan gelir elde etmek için ya yeni bir konu açacaksınız ya da açılmış bir konuyu cevaplayacaksınız. Aslında, bunu zaten ilgi çekici bir konuda yaparsanız, sevdiğiniz bir konu hakkında konuşurken para olur.

Forum gönderilerinden para kazanmak istiyorsanız, bazı adımlar hakkında konuşalım:

Ücretli forum yayıncılığı sağlamak için abone olabileceğiniz birçok Forum bulunmakta. Tek yapmanız gereken bir hesap oluşturmak, bu siteler size katılabileceğiniz forumların bir listesini sağlayacaktır. Belli miktarda paylaşım yaptığınızda (bu sayı her sitede farklı belirlenir) size ödeme yapılır.Bu işe birkaç web sitesi üzerinden hemen başlayabilirsiniz.

Paid Forum Posting: Bu site, özellikle web siteleri için içerik oluşturur ve dünya genelindeki üyelere forum gönderme ödevleri sağlar. Deneyim önerilir, ancak zorunlu değildir. Ancak, akıcı bir şekilde İngilizce yazıp konuşabilmeli ve iyi dil bilgisi, imla ve noktalama işaretlerine sahip olmalısınız.

PostLoop:Postloop bir başka popüler forum paylaşım sitesidir. Burada gelir elde edebilir, forumlarda ve bloglarda yayınlayabilirsiniz. Kabul edilmesi için 5 örnek gönderi göndermeniz gerekecektir. Sitenin avantajlarından biri, her gün maaş alabilmeniz ve Paypal üzerinden para almak için sadece 5 dolara (100 puana eşdeğer) ulaşmanızdır.

Peki, ne kadar para kazanacaksınız?

Yaptığınız her forum gönderisinde, her bir gönderinin toplam fiyatı 0.10 $ ile 0.50 $ arasında değişmektedir. Buna her gün yatırım yapmak için vaktiniz varsa, günde 100 dolara kadar kazanabilirsiniz ve 200 ila 500 makale gönderebilirsiniz (kiralamayı kabul ettiğiniz EPS’ye bağlı olarak).

Bir Yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir