Mevcut fotoğraflardan veya taranmış belge dosyalarından metin çekmeniz gerektiğinde ortaya çıkan farklı koşullar vardır; bu, görüntüden metne dönüştürücünün doğru seçiminin mükemmel dönüşümler yapmanıza olanak sağladığı yerdir. İnternette metin çıkarma işlemi için OCR tabanlı dönüştürücüler sunan çok sayıda çevrimiçi ve çevrimdışı kaynak var, ancak yine de tutarlı bir performans göstermiyorlar. Deneyimlerimizi birleştirerek, bu konuda hızlı bir şekilde yanıt veren en iyi birkaç fotoğraf metni dönüştürücüsünü kısa listeye aldık.

Cardscanner.co:

Aynı anda 20’ye kadar resim dosyasını işlem yapılabilir metin dosyalarına dönüştürmek istiyorsanız, Cardcanner ile gezinmeniz gerekir. Bu platform işlenmesi kolay fotoğrafı yazıya çevirme Fotoğraflardan ve taranan dosyalardan çevrimiçi metin çıkarmak için tam teşekküllü OCR teknolojisini kullanan bir yazılımdır. Bu OCR aracıyla, fotoğrafları veya PDF’leri sürükleyip bırakmanız ve bunun en iyi kalitede metin tabanlı çıkarma ile ilerlemesine izin vermeniz yeterlidir.

 

Şaşırtıcı olan şey, bu aracın fotoğraftan metne, png’den excel’e, jpg’den word’e, jpg’den pdf’ye, jpg’den excel’e ve ilgili dönüşümleri ücretsiz olarak yapabilmesidir. Arayüzü oldukça basittir; bu, OCR tabanlı çıkarma işlemi sırasında çok büyük bir kullanıcı müdahalesinin gerçekleşmediği anlamına gelir.

Note: Get the information about website template by clicking this mentioned link.

Prepostseo.com

Fotoğrafları metne dönüştürmek için çevrimiçi web tabanlı bir çözüm arıyorsanız, bu dönüştürücüyü kullanmaya başlamanın zamanı geldi. Artık gelişmiş OCR teknolojisiyle fotoğraf metnini orijinal formatını korurken düzenlenebilir ve doğru metin dosyalarına dönüştürebilirsiniz. PrePostSeo’nun yardımıyla kullanıcıların belgeleri, pdf dosyalarını veya ekran görüntülerini hızlı bir şekilde dönüştürmesine izin verilir.düzenlenebilir sıfır hatayla düz metin dosyaları.

 

Paketlendibasit bir şeyle UI (Kullanıcı Arayüzü), bu size çok büyük bir müdahale olmadan resimden metne dönüştürme kolaylığı sağlar. OCR (Optik Karakter) kullanarak değerli verilerinizi dönüştürme konusunda oldukça yeteneklidir.Tanıma) işlem.

Imagetotext.info

Bu çevrimiçi kaynak sizi eğlendiriyoren iyiyle beraber resimden metnedönüştürücü Osana izin verir Fotoğrafları ve belgeleri düzenlenebilir dijital kopyalara dönüştürmek. İkisinden birionun jpeg, jpg, pdf veya başka herhangi bir şeybaskılı ilgili dosyalar, bu OCR aracıprofesyonelce ihracat görüntüleri çevrimiçi metin dosyaları olarak. Görüntüden metni hızlı bir şekilde çıkaran profesyonel ve doğru OCR çözümünü arıyorsanız, bu görüntü metin çıkarıcıyı hemen kullanmaya başlayın.

 

Bu programı tartışmanın en bariz nedeni, aşağıdakileri sağlamasıdır:OCR tabanlı kısa sürede sonuç alınıyor. İçindeek ile bu, süper hızlı çevrimiçialetler her ofis veya iş ortamı için en iyi sonucu verenolmadan herhangi bir dikkat dağıtıcı.

MyFreeocr.com

 

MyFreeOCRen iyisini sunuyor bu kadar hızlı bir şekilde fotoğraftan metne dönüştürücüdönüşümler fotoğraflarınız içinedüzenlenebilir Vearanabilir dijital metinDosyalar. Yapılması kolay olanlardan biridirgezinmek ve herhangi bir kesinti olmadan metin tabanlı çıkarma yapan internetteki en hızlı araçlar. Fotoğrafınızı bu OCR metin tarayıcısına eklemeniz, çıktı formatını seçmeniz ve OCR için bir seçim yapmanız yeterlidir.Diller örneğinFransızca, İngilizce, İspanyolca, vb., ardından birtıklamak Dönüştür düğmesinde.

 

Herkese elveda deyinonlar sıkıcı manuel yazma çünkü bu görüntüden metne dönüştürücü, bir dakikadan kısa sürede 10 sayfaya kadar çıkarma yapmanızı sağlar. Neyse ki, bu OCR çözümü belge ve fotoğraf taramayı büyük bir sorun olmadan kolaylaştırıyorManuel araya girmek.

BasitOCR

SimpleOCR, çevrimiçi fotoğraftan metne dönüştürmenin bir başka en iyi sürümüdürdönüştürücü bu yüklü sağlamişlevsellik ve kullanıcı arayüzü. Şaşırtıcı olan şey, hem şirketlerin hem de bireylerin dönüşüm gerçekleştirmesine yardımcı olmasıdır.kağıt belgeler içinedijital formatlarbir mesele dahilinde saniye. Bu OCR programının gelişmiş özellikler kullandığını görebilirsiniz.algoritmalar yapmak içinkarakter tutarken hassas tespitlerkalite yüksek.

 

Ayrıca buplatformu eğlendirir senleharika olabilecek veri koruma özelliklerigüvenli bir şekilde depolamakgizli Dosyalarorganize bir yapı içerisinde gelecekteki yardım için bir yöntem. Senin ne olursa olsunbelge veya fotoğraf işleme ihtiyaçları varsa SimpleOCRişlev Biçimlendirmeyi korurken kabul edilebilir metin çıkarma işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir