× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Yerli telefon üretimi yapan General MobileGM 9 Plus modelini resmi olarak satışa çıkardı. Telefon hakkında bilgi almak için yazımızın

devamını okuyun.

Temel ihtiyaçlar için tasarlanmış olan General Mobile GM 9 Plus, artık satışa sunulmuş ve resmi açıklaması yapılmış durumda. Büyük bir telefon mağazasında 1.499 TL fiyatıyla satışa sunuldu. Geniş bir kitleye hitap eden yeni model, çentik tasarımına sahip. Çerçeveleri iste günümüzdeki diğer modellere oranla biraz kalın tasarlanmış. Şuan sadece uzay grisi rengiyle karşımıza çıkıyor. Telefonun güç tuşu kırmızı olması sebebiyle oldukça dikkat çekerken, parmak izi sensörü her zaman ki gibi arka tarafta bulunuyor. General Mobile’nin yeni model telefonu AndridOne programıyla birlikte, Google tamamen entegre olarak hazırlanmış. Bildiğiniz üzere Google ve General Mobil ortaklık yapmışlardı. Bu sebepten ötürü yeni modelim Android 10 işletim sistemi ile çıkması beklenirken, AndroidPie işletim sistemiyle çıkması bir hayli tepki aldı.

General Mobile GM 9 Plus Teknik Özellikleri

General Mobile’nin yeni model telefonu gücünü MediaTekHelio P60işlemciden ve 3 GB RAM’den alıyor. Telefon 32 GB depolama alanına sahip ve MicroSD ile 256’ya kadar arttırılabiliyor. Ekran 6,23 inç büyüklüğünde ideal bir boyuta sahip. 1080×2280 Pixel LCD olan ekran, GorillaGlass ile korunuyor.Selfie kamerası 8 megapiksel olan telefonun arkasında ise 12 megapiksel ve 5 megapiksel 2 adet kamera bulunuyor. Modelin pili 3.450 mAh olarak geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir