× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

PC’de Android oyunları oynamak için en iyi uygulamalardan biri Bluestacks. 2021’deki en son güncellemeyle Bluestacks 5, Clash Royale ve Overgram gibi tüm favori oyunlarınızı oynamak için mükemmel bir seçimdir. Bluestack, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli oyunlar sunar.

PC’de Android oyunları oynamak için en iyi uygulamalardan biri Bluestacks. 2021’deki en son güncellemeyle Bluestacks 5, Clash Royale ve Overgram gibi tüm favori oyunlarınızı oynamak için mükemmel bir seçimdir. Bluestack, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli oyunlar sunar.

Google Play, oyunları, uygulamaları ve daha fazlasını tek bir yerde toplamanın harika bir yoludur. Google Play’den oyun indirmek kolaydır, ancak bunları bilgisayarınızda çalıştırabilir misiniz? Bunu anlamana yardım edeceğiz

PC’nizde oyun oynamak istiyorsanız, bunları PC’nize nasıl getireceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Bunu yapmanın birçok farklı yolu vardır, ancak hepsinin avantajları ve dezavantajları vardır. Önerdiğimiz yol Bluestacks uygulama oynatıcısını kullanmaktır. Bu, en yeni oyunların %80’ini çalıştırabilen mükemmel bir emülatördür.

Bluetack, yerleşik olarak çok çeşitli özellikler ve modlarla birlikte gelir. Birden fazla hesaptan oyun oynamanıza izin verir ve herhangi bir karışıklığı önlemek için Sanal Tuş Takımını da destekler. Klavye eşlemesi de çok iyi. Bu küçük emülatör çok başarılı ancak bunu cihazlarınıza yüklemek için bir APK dosyasına ihtiyacınız olacak.

Kullanıcı dostu arayüzü ve mükemmel oyun kontrolleri ile Bluetacks Android emülatörü hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir. Android 9.x Pie ve üstü dahil olmak üzere farklı Android sürümlerini taklit edebilir, ancak her durumda 8 veya önceki sürümleri değil – en son özellikleri istiyorsanız dikkatli olmanız gerekir.

Bluetacks, Android cihazlar için en iyi emülatörlerden biri olan MSI App Player ile baştan sona ilerliyor. Emülatör hızlıdır ve klavye eşleme, grafik modları ve telefonunuzla birden fazla cihaz arasında senkronizasyon dahil olmak üzere oyunun her yönünü destekler. Bluetack’in Çoklu Örnek özelliği, aynı oyunu birden fazla hesapla oynamanıza izin verir, böylece hangi karakterin kime ait olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz. Ayrıca oyun oynarken ekran görüntülerini görüntülemenize, kayıt ayarlarını düzenlemenize ve dosya eklemenize olanak tanır.

Ayarlara gelince, Bluetacks ve MSI App Player, ekran çözünürlüğünü qHD’den Quad HD’ye ayarlamanıza ve DPI’yi 160 ile 320 arasında ayarlamanıza izin verir. Cihazınız destekliyorsa, grafik modunu da değiştirebilir ve özel olarak ayarlayabilirsiniz.

Hem MSI App Player hem de Bluestacks 4’te Asphalt 9, Madden NFL Mobile ve FIFA Mobile’ı başlattığımda harika zaman geçirdim. Oynarken birkaç kez gecikme oldu, ancak oyun deneyimimi mahvetmeye yetmedi. PC’nizde Android oyunları oynayabilmenin yanı sıra, uygulamanın tam sürümünün tüm avantajlarından da yararlanırsınız. Kötü amaçlı yazılım veya kötü amaçlı yazılım olmadıkları sürece, uygulamaları sorunsuz bir şekilde değiştirebilir veya kaldırabilirsiniz.

Bluetacks İndir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir