× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Google sıra bulucu ile anahtar kelimenizin Google SERP’te (arama sonuçları sayfası) kaçıncı sırada olduğunu görebilmenizi sağlar. Sıra bulucu ve sıra takip siteleri webmasterlerin ve site sahiplerinin SEO çalışmaları sonucunda başarıya ulaşıp ulaşmadıklarını görüp dönüt sağlamaları ile düzeltme ve tekrar çalışma süreçlerinde çok etkili bir araçtır. Türkiye’nin en iyi sıra bulucu sisteminin sıra bulucu olduğunu bilmeyen yoktur. Doğru sonuçlar veren kaliteli sıra bulucu arayanlara tavsiye edebileceğimiz sıra bulucu beta sürümü kullanıma açıldı. Siz de anahtar kelimenizde Google’da ya da Yandex’te kaçıncı sırada olduğunuzu öğrenmek ve kademeli olarak anahtar kelimede sıralamanızın nasıl seyrettiğini takip edebilirsiniz.

sıra bulucu ücretli mi?

Uzun bir süredir web sitesi sahiplerinin beklediği  sıra bulucu sonunda aktif hale geliyor. Sadece üyeler değil, misafirlerin de sıra bulucu sistemini kullanması mümkün. Ücretsiz Google sıra bulucu ile sorgulama yapmak için üye olmadan, üye olarak ya da üyeliğinizi onaylayarak daha fazla sorgulama hakkına sahip olabilirsiniz.

Çoklu sıra bulucu ile birden fazla sitenizi de sorgulayabilirsiniz. Responsive olarak yapılan tasarımı ile dilerseniz mobil sıra bulucu sayfamızı kolaylıkla kullanabilirsiniz. SEO hocası sıra bulucu ve wmaraci sıra bulucukulanmaya başlayan web site sahiplerinin en doğru sonuçları veren sıra bulucu için tekno50.com’u tercih edeceğinden hiç şüphemiz yok. Google sıra bulucu programı ile anahtar kelime sorgularınızı günlere göre takip etme imkanı da sağlanıyor. Premium üyelerin daha avantajlı olacağı sıra bulucu ve sıra takip sistemi için siz de Google sıra kontrolünüzü en sağlıklı şekilde takip edebilirsiniz. Google sıra takip siteleri Türkiye’de olduğu gibi ünyanın birçok ülkesinde sıklıkla takip edilen sitelerden. Sitelerin Google index sırasındaki değişimi izleyebileceğiniz birçok kaliteli platform da mevut. Ücretsiz olarak kullanımının sınırlı olmasından dolayı ülkemizde çokça bilinmese de, webmasterlerin ya da ajansların sıklıkla kullandığı sıra bulucu siteleri kısaca tanımakta yarar var.

Serps.com ile online olarak anahtar kelimelerinizin sırasını öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz ülke, şehir ve dilde Google’da kaçıncı sırada olduğunuzu görebilirsiniz.

Rank Tracker de online olarak keyword sıranızı takip edebileceğiniz güzel bir sitedir. Yine ücretsiz üyeliğin ardından sıranızı sorgulayabilir, takibini yapabilirsiniz. Google sıra bulucu Rank Tracker ile kolayca sıranızı takip edebilirsiniz.

Cuterank sıra bulucu programı bilgisayarınıza indirip kurarak sıra sorgulama yapabileceğiniz çok başarılı bir program. Window işletim sistemi ve Mac için ayrı ayrı yapılmış olan sıra bulucu programı le Google yanında Bing sıralama sonuçlarını da görebilirsiniz.

Bir diğer sıra bulucu sistem Rankerizer da masaüstü programı şeklinde yapılmış ve hizmete sunulmuştur. Tüm programlarda olduğu gibi sınırsız sorgu vermeyen ancak premium kullanıcı olmanızı teşvik eden Google sıra bulucu programı Rankerizer ücretsiz olarak sınırlı da olsa kullanmanıza olanak sağlıyor.

Google Play Store veya iOS AppStore marketlerinden indirebileceğiniz mobil uygulama Google sıra bulucu Serp Mojo ile web sitesi sıra takibinizi yapabilirsiniz. Tüm sıra bulucular içinde tercih yaparken Türkçe olmasına daha fazla önem vereceğinizi düşünerek sıra bulucu sayfasını tercih edebileceğinizi düşünüyoruz. Sizlerin önerileri ve eleştirileri ile daha iyi sonuçlar alabileceğiniz analiz araçları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir