× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler
Avustralya, ilk kripto para dostu halka arzını görmek üzere. Taze orfoz balığı üreten bir şirket olan WCA, Tether’i kabul eden bir IPO düzenlemeyi planlıyor. Firma fonları genişleme için kullanacak ve hisseleri daha sonra SSX’te ortaya çıkacak.

Avustralya giderek daha fazlakripto para dostu hale geliyor ve aslında katılımcıların kripto para birimlerini kullanabileceği ilk halka arzını gerçekleştirmek üzere. Sermaye artırma platformunun yakın zamanda yaptığı bir duyuruya göre, müşterilerinden biri olan Stax, yakında Avustralya’da dijital para birimini bir ödeme yöntemi olarak kabul edecek ve ilk halka arzını gerçekleştirecek.

Avustralya’da ilk kripto para dostu halka arz

Duyuru, katılmak isteyen herhangi bir yatırımcının şirketin hisselerini Avustralya doları (AUD) veya Tether (USDT) yoluyla satın alabileceğini ortaya koydu. USDT’denBitcoin veya Ethereum gibi birkaç gömlek daha büyük ve daha popüler kripto para birimi varken, Tether yine defiyat istikrarı sunabilir.

Stax CEO’su Kenny Lee, yatırımcıyı oynaklıktan koruyabilecekleri için bunun Tether’e yönelik büyük bir avantajı olduğunu belirtti. Ayrıca USDT’nin kabulünü ‘Avustralya’da dönüştürücü bir hareket’ olarak nitelendirdi. Aslında, bunu sadece güney kıtasında değil, genel olarak kriptopara kabulü için önemli bir adım olarak görüyor.

Ayrıca Stax’ın ileride daha fazla kripto parayı destekleyebileceğini de ima etti.

Halka arz hakkında ayrıntılar

West CoastAquacultureGroup, Malezya Langkawi’de bulunan büyük bir deniz çiftliğinde taze orfoz balığı üretmektedir. Daha sonra Malezya’nın kendisi ve ayrıca Hong Kong ve Singapur dahil olmak üzere çeşitli ülkelerdeki perakende müşterilerine sunmaktadır.

Şirket, halka arz yoluyla toplanan fonları genişleme, yeni kreş tesisleri, kuluçkahane ve benzeri satın alımlar için kullanmayı planlıyor.

Firma, her biri sabit fiyatı 0,50 dolar olacak 10 milyon ila 14 milyon hisse teklif edecek. Satmayı planladığı miktar, şirketin kullanıma sunacağı toplamın% 8,78 ila% 11,87’si arasında bir yeri temsil edecek.

Firmanın ulaşmayı hedeflediği minimum hedef 5 milyon dolar. Etkinlikten sonra, hisseler SSX’de (Sidney Borsası) dalgalanacak ve hisseler yaklaşık üç hafta içinde 19 Kasım’da işlem görmeye başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir