Site icon Teknoloji Haberleri

Hareketli sticker yapma

Whatsapp konuşmalarınızda sticker kullanmayı sevenlerden misiniz? Öyleyse siz de hareketli sticker yapma konusunu merak edenler arasındasınız. Whatsapp çıkartmaları son dönemlerde oldukça moda ancak kendiniz de çıkartma yapmak ve bu konuda becerilerinizi ortaya koymak istiyorsanız WhatsApp animasyonlu sticker nasıl yapılır hep beraber inceleyelim.

Whatsapp Animasyonlu StickerNasıl Yapılır?

Whatsapp hareketli sticker yapma konusunda beceriksiz olacağınızı düşünmeyin. Çünkü pek çok kişi sticker uygulamaları sayesinde bu işlemi gerçekleştirmektedir. Uygulamalar kullanması oldukça pratik ancak önemli olan yaratıcılığınızı kullanmaktır. Peki, hangi Whatsapp hareketli sticker uygulamasını kullanmalısınız ve bu uygulamalar ücretli mi?

Hareketli Sticker Yapma Uygulamaları

Android telefon kullanıcıları için birbirinden farklı ve kolay kullanıma sahip sticker yapma uygulamaları mevcuttur. Bu uygulamalar sayesinde isterseniz kendiniz sıfırdan hareketli sticker yapabileceğiniz gibi isterseniz hareketli sticker indir kütüphanelerini kullanabilirsiniz.

Sticker TR

Sticker yapma uygulamalarında ilk sıramızı Türkçe olan bu uygulamaya vermek istiyoruz. Oldukça başarılı olan bu uygulama sayesinde hareketli sticker yapma, animasyonlu çıkartma oluşturma ve bunları Whatsapp uygulamasına eklemek oldukça basittir.

WAStickerApps

Animasyonlu sticker yapmak için tavsiye edebileceğimiz bir diğer uygulama ise WAStickerApps olacaktır. Bu uygulama sayesinde kendi resim arşivinizi kullanarak düzenlemeler, yazı eklemeleri yaparak hareketli sticker hususunda uzman olabilirsiniz.

Hareketli Sticker Yapma Uygulaması: Sticker.ly

Whatsapp sticker uygulamaları içerisinde oldukça meşhur olan bu uygulama sayesinde siz de sticker canavarı olabilirsiniz. Pek çok kişi tarafından merak edilen Stickerly ücretli mi sorusuna da yanıt vermek istiyoruz. Ücretsiz olarak kullanımda bazı özellik kısıtlamaları bulunmakta ama ücret ödemeden hareketli sticker yapmak elbette ki mümkün.

Hareketli StickerNasıl Yapılır iPhone?

iPhone yeni çıkartma nasıl yapılır konusu da elbette ki iOs kullananlar tarafından merak edilen bir konudur. Android sticker uygulamaları oldukça çeşitli olsa da iOs kullanıcıları için bunu söylemek pek mümkün değil. Peki, WhatsAppSticker nasıl yapılır iPhone da diye merak edenler üzülmesin bu konuda size az önce bahsettiğimiz Sticker.ly uygulaması yardımcı olacaktır.

AppStore üzerinden indirebileceğiniz ücretsiz Sticker.ly uygulaması sayesinde hemen hareketli sticker yapmaya başlayabilirsiniz. Tamamlamış olduğunuz çıkartmaları kaydetmeyi ve Whatsapp sticker kütüphanesine atmayı unutmayın. Uygulama içerisinde ki hazır hareketli çıkartmaları da eklemeniz mümkün olmaktadır.

Exit mobile version