× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Cep telefonları artık bilgisayar görevi yapan ileri teknolojik aletler haline gelmiştir. Ancak bundan sadece 15-20 sene öncesine gittiğimizde cep telefonlarıgünümüzün telefonlarından daha büyük heyecan vermiş ve büyük bir devrim gerçekleştirmiştir. Bu devrimin adı iletişim devridir.

Mesajlaşarak bolca vakit geçirdiğiniz, saatlerce sesli konuşma yaptığınız ve siyah beyaz o güzel oyunları oynadığınız zamanlarda aklınızda kalan pek çok telefon olmuştur elbette.Şimdi sizler için o eski günleri tekrar yaşamanız adına hayatımıza giren meşhur telefonlar yazımızı sunuyoruz.

Nokia 3310

Elbette aklımıza ilk gelen Nokia serisinin en kuvvetli ve kırılmaz telefonu 3310’dur. Hala ısrarla bu telefonu kullanan kişiler mevcut.İnternet ortamında çeşitli testlere tabi tutulan bu telefonun üzerinden araba bile geçse çalışmaya devam ediyor.

Samsung E250

Samsung markasının üretmiş olduğu en iyi telefon olarak kabul ediliyor ve her kullanan kişi mutlaka bu telefon hakkında olumlu şeyler söylüyor. Gerek görüntüsü ve gerek kullanış şekli ile şimdiki zamanın telefonlarının yanında dahi özel bir havası bulunuyor.

Motorola Razr

Klas kelimesi eşittir Motorola Razr demek diğer telefonlara haksızlık değildir. Bir zamanın en iyi telefonu olarak kabul edilen Razr ile mutlaka çoğu insan havasını atmıştır. Yapısı ve kullanımı elbette bu görüntünün karşılığını veren teknolojik alet olarak kabul edebiliriz.

Blackberry Curve

Blackberry denince akarsuların durduğu yılları elbette hatırlarız. Herkesin bu telefonu istediği ve ömrü boyunca kullanmayı arzuladığı anı bizzat kendim dahi bilirim. Zamanında bilgisayar telefonolarak kabul edilen bu özel tasarım Blackberry Curve estetik açıdan elbette diğerlerinden daha farklı. Kolay kullanış ve özel hissettiren tasarımı sayesinde bu telefonu kullanan kişiler aramızda gezdiklerinden farklı bir insan türüymüş gibi kabul ediliyordu.

Nokia N72

İletişim devri sürecinde ki bir diğer özel telefon ise Nokia N serisinden Nokia N72karşımıza çıkıyor.N serisi kullanan kişilere bakan gözler kaliteli ve şekil bir insan olarak kabul ediyordu. O devirde bu telefonu kullanan kişiler elbette farklı bir havaya sahipti. Biliniyor ki günümüzde hala bu telefonun rüzgârı esmeye devam ediyor.

Nokia 7610

Çıktığı andan itibaren odak noktası olmuş ve özel bir telefon olarak kabul edilmiş Nokia 7610, görünüşü ile çok farklı havaya sahipti.Bu telefonu eminim ki mutlaka herkes kullanmıştır ve gayet memnun kalmıştır.Nokia serisinin çok satan telefonlarından da bir tanesi olarak bilinir.

Motorola T191

Yapısı nedeniyle oldukça çok sevilen ve sevimli bir telefon kabul edilen Motorola T191 en çok kullanılan telefonlar arasında yer alıyor. Kibar görünüşü sayesinde kullanım arzusunu her zaman tetiklemiş ve kullananlar gerçekten bu telefonu severek kullanmıştır. Ayrıca kişiye hitap edebilen özel bir teknolojik alet olarak kabul ediliyor.

Nokia 6600

Herkesin kapış kapış kullandığı ve çok memnun kaldığı telefonlardan bir tanesi Nokia 6600 cep telefonu olarak karşımıza çıkıyor. Bu telefonu hatırlamayan yoktur ve özellikle oyun oynamak amacı ile bu telefon her zaman alınan özel telefonlardan biridir.Zamanın en güzel telefonu olarak hayatımızda yer alan Nokia 6600liste deen çok satan cep telefonları arasında adından bahsettirmeyi başarmıştır.

Nokia 3230

Herkesin elinde gezmiş meşhur telefonlar arasında bir diğer özel telefon Nokia 3230 cep telefonudur. Pek çok kişi bu telefonu gördüğü andan itibaren içine sindirmiş ve kullanmak için elinden geleni yapmıştır. Görüntüsü oldukça keskin ve bir o kadar rahat kullanış sağlayan karakteri sayesinde ünlü telefonlar arasında yer alan güzel birtelefon diyebiliriz.

Samsung SGH-D600

Samsung markasının bir diğer meşhur ve en çok kullanılan cep telefonu SGH-D600’dür. Güzel görüntüsü ile dikkat çekmeyi başarmış ve mekânda şekil yapmak isteyenlere o güzel anı tattırmış kusursuz bir telefon.Sürgülü kapak karakteri olan ve bu özelliği çok yakışan nadir telefonlardan bir tanesidir.

Nokia N95

Zamanın en meşhur telefonlarından bir tanesi ile sizleri tekrar buluşturuyorum. Karşınızda karizması yüksek, popüler ve çok özel telefon olan Nokia N95 sizlerle.Zamanında en iyi telefon olan Nokia N95 günümüzde dahi sevilen ve kullanılan mükemmel telefonlar listesinde bulunuyor. Genel olarak zengin telefonu olarak kabul edilen Nokia N95 şaşılır bir şekilde herkesin elinde gezmiş meşhur telefonlar içerisinde kendisinden bahsettiriyor.

Alcatel One Touch Easy

Şimdi sizlere dünyanın en tatlı telefonunu tanıtıyorum. KarşınızdaAlcatel one touch easy. Gördüğünüz andan itibaren kullanma isteği artan bu telefon meşhurtelefonlar listesinde tutunmayı başarmıştır.Çeşitli renk seçenekleri sayesinde herkesin gönlüne göre bir telefon olmayı başaran bu özel telefon sevimliliği sayesinde güzel bir marka haline gelmiştir.

Nokia 1110

Kameradan uzak sade bir telefon arıyorsanız eğer. Sizler için Nokia 1110 oldukça ideal bir telefon olacaktır. Kolay kullanımı sayesinde pek çok kişiyi memnun etmiş ve her geçen günde herkesin elinde gezmiş meşhur telefonlar arasında yer almayı başarmıştır. Görünümü basit olsa bile kullandığınız andan itibaren eğlenceli bir telefon olduğunu anlayacaksınız.

Ericsson T10

Sizlere bir diğer şirin telefonu takdim ediyorum. İlk çıktığında gönülleri fethetmeyi başarmış özel bir telefon olan Ericsson T10 çok farklı renk seçenekleri ile herkesin zevkine göre uygunluk sağlamayı başarmıştır. Bu telefonda en sevilen özellik kendi melodinizi yapabilmenizdir. Emin olun ki saatlerceT10 özelliği olan melodi yapma programı ile çok eğleneceksiniz.

Nokia 5110

Nokia markasının en meşhur telefonu 5110’u kimse bilmiyorum demez.Nokia bu telefon sayesinde aniden yükselişe geçmiş ve kaliteli bir telefon markası olduğunu herkese kanıtlamıştır. Ülkemizde genel olarak takoz olarak dillendirilen Nokia 5110 sert ve büyükyapısı ile dikkat çekmeyi başarmıştır.Herkesin elinde gezmiş meşhur telefonlar arasında yer alan 5110, içerisinde bulunan oyunlarıyla da çok tanınan bir telefondur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir