× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler [wpdreams_ajaxsearchlite]

HONOR PLAY 4 VE HONOR PLAY 4 PRO TANITILDI

Honor firması, iki yeni ürününü daha tanıttı… Adını duyurmakta olan bu teknoloji firmasının amacı, kullanıcıların daha iyi hizmet almasını sağlayarak adını tüm dünyada duyurmak. 3 Haziran 2020 tarihinde tanıtmış olduğu Honor Play 4 ve Honor Play 4 Pro ürünleri, onları bu amaçlarına biraz daha yaklaştıracak gibi görünüyor.

HONOR PLAY 4 GENEL ÖZELLİKLERİ

Çok sayıda teknoloji sever tarafından merakla beklenen Honor Play 4, FHD Plus çözünürlükte, 6.8 inçlik bir ekrana sahip. Ayrıca ekran yenileme hızı da 60 Hz. Bunun dışında, 64 MP ana kamera da oldukça iyi görünüyor. Bu ana kameranın haricinde bir ToFsensörü de bulunuyor. Ön kamera ise 16 MP ile standart bir seviyede… Hızlı şarj özelliği bulunan telefonun, maksimum hızlı şarj gücü 22 Watt ve normal şarj gücü ise 4300 mAh olarak biliniyor.

Parmak izi okuyucusu yan tarafında bulunan bu cihaz, 128 GB dahili depolama alanına sahip. Ayrıca RAM büyüklüklerine göre de fiyat değişiyor. Örneğin 6 GB RAM’a sahip olan bir Honor Play 4 için ödenecek olan ücret 255 Dolar civarındayken, 8 GB RAM’a sahip olan, aynı model bir cihazın ücreti ise 280 Dolar!

HONOR PLAY 4 PRO GENEL ÖZELLİKLERİ

Honor Play 4 Pro modeli ise tanıtılmış olan öteki modelle yakın özelliklere sahip. 6.6 inç ekrana, 8 GB RAM’a ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olan bu telefonun, Corona virüsü salgınından dolayı özel olarak tasarlanmış olan bir ateş ölçme özelliği de bulunuyor.

Kirin 990 model işlemciden güç alan telefonda, 5G özelliği de destekleniyor. Sekiz çekirdek işlemciye, Mali G76 model grafik işlemcisi eşlik ediyor. Bunlar dışında, Sony IMX600 sensörüne sahip ana kamera çözünürlüğü 40 MP ve ön kamera çözünürlüğü ise 32 MP seviyesinde. Ayrıca önde ve arkada, bu iki ana kamera dışında birer kamera daha bulunuyor. Arkada, 8 MP çözünürlüğe sahip ultra geniş açı kamerası bulunurken, önde de aynı çözünürlüğe sahip olan, optik görüntü sabitleyici özelliğiyle bir başka kamera daha bulunuyor.

Hızlı şarj gücü ise 40 Watt olarak oldukça dikkat çekiyor. Son olarak Honor Play 4 Pro’nun batarya gücü ise 4200 mAh ile serinin öteki ürününün gerisinde kalıyor… Bu ürün için belirlenen fiyat ise tam olarak 405 Dolar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir