× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Site tasarım dünyasına özel yazılan hosting paketleri, web sitenizin özelliğine göre sınıflandırılmaktadır.  Paketlerde, alan adı, güvenlik paketi, para iadesi ve Türkçe panel gibi seçeneklerin yanı sıra tek tıkla kurulum gibi özellikler bulunmaktadır. Linux ve Windows paket seçeneklerinin yanı sıra sınırsız trafik özelliğine sahip paketler de bu kategoride satın alınıyor.

Hosting tercihinde fiyat kadar kalite de önemlidir. Ucuz hosting satın alma işlemlerinde, fiyatla birlikte paketin ihtiyacı karşılayıp karşılayamayacağı hesap edilmelidir. Profesyonel web tasarım işlemlerinde hosting satın alma işlemleri dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. İnceleme ve karşılaştırma imkanı sunan şirketimiz, paketler arası karşılaştırma seçenekleri doğru tercih yapmanızda etkili olmaktadır. Hosting alımında mail trafiği de önemlidir. Mail trafiğine uygun yedekleme ve gb seçenekleri de dikkat edilecek hususlar içerisinde yer almaktadır. Paket satın alma işlemlerinde, bütün bu hususlar dikkatli bir şekilde göz önüne alınmalıdır.

Site transferi, sınırsız site barındırma, site geçişi ve site tasarlama seçenekleri de paket seçiminde belirleyici rol oynamaktadır. Ayrıca hosting şirketleri, hosting paket satışı sonrası 7/24 destek sunuyor. Turbo sunucu seçeneklerinin yanı sıra yedekleme özellikleri de paket kategorisine dahil edilmiş durumdadır. Sınırsız disk ve yedekleme seçenekleri, paketin kalitesini maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir