× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Akıllı telefon markalarının önde gelen isimlerinden Huawei ülkemizde pek çok modeli ile piyasada olan bir markadır. Her akıllı telefonda olduğu gibi Huawei markasında da ekran kırılması ve ekran hasarları oldukça sık görülen arızalardandır. Ekran arızaları servislerde kolaylıkla tamir edilebilen bir arıza çeşididir. Huawei ekran değişimi garanti süresi 2 senedir.

Bu süreden sonra ekranda oluşan hasarlar garanti kapsamına girmez. Ayrıca ekran hasarları genelde kullanıcı hatası olarak tanımlanmaktadır. Huawei ekran değişimi için yetkili servisler kullanılabilir.

Huawei Servisi

Huawei Ön Cam Değişimi

Huawei markasının ekran garantisi iki senedir. İki seneden sonra oluşan kullanıcı hasarı olmayan ekran hasarları garanti kapsamına girmez. Ancak garanti kapsamında olmasa bile çeşitli ücretlerle Huawei marka cihazınız için ekran değişimi yapabilirsiniz. Telefonunuzun ön camında oluşan çatlak, kırık gibi arızalar ön cam değişimi ile tamir edilebilir.

Eğer telefonunuzun dokunmatik aksamında bir sıkıntı varsa bu arızda da ekranın altında bulunan dokunmatik kısım değiştirilerek giderilir. Huawei marka telefonunuzun ekran değişimi için yaklaşık 3 gün beklemeniz lazım. 3 günün sonunda ekran değişiminiz yapılarak telefonunuz size teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Fiyatları?

Huawei marka cihazınızın ekran değişim fiyatı telefonun modeli ve ekran boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak 600 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Ekran arızasına göre de fiyat değişiklik gösterebilir. Dokunmatik ekran arızaları da ekran değişimi ile giderileceği için cihazınızın dokunmatik sorunları da bu fiyatlarda tamir edilir. Ekran değişimi süresi 3 ile 5 gün arasında değişiklik gösterir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir