Huawei p smart s uygulama indirme

 Huawei p smart s uygulama indirme

Huawei P Smart S uygulama indirme Huawei cihazlarına uygulama indirmek isteyenlerin araştırdığı konulardan biridir. Yeni satışa sunulan telefonda Google Play Store ve Google’nin uygulamaları yer almamaktadır. Bunun yerine AppGallery pek çok uygulamanın ve oyunun yer aldığı mağaza olarak yer almaktadır.

Huawei P Smart S Uygulama İndirme Nasıl Yapılır?

Huawei P Smart S uygulama indirme ile telefonlarına uygulama indirmek isteyenler AppGallery uygulama mağazası aracılığı ile Google Play Store’de olduğu gibi istedikleri uygulamaları kolayca indirebileceklerdir. AppGallery uygulaması içerisinde hayatı kolaylaştırmada yardımcı olacak birçok uygulama yer almaktadır. İçeriğinin zengin olması sebebi ile dünyada yer alan en büyük uygulama marketleri arasında yer almaktadır.

Bunun yanında telefonlarında yer alan bazı uygulamaların değiştirilmesi de Huawei P Smart S cihazlarında mümkün olmaktadır. Telefonlarında varsayılan uygulamaları değiştirmek isteyenlerin belli talimatları yerine getirmeleri gerekmektedir.

Huawei P Smart Varsayılan Uygulama Nasıl Değiştirilir?

Huawei P Smart S telefonlarında varsayılan uygulamalardan sıkılıp telefonlarına yeni uygulama indirmek isteyenler için uygulama değiştirme oldukça alternatifli olmaktadır. Telefonlarına uygulama indirdikten sonra bu uygulamayı ana uygulama olarak ayarlamak oldukça kolay olmaktadır.

Huawei P Smart S telefonlarında uygulama değiştirmek isteyenler Android Ayarları üzerinden bu işlemlerini yerine getirebileceklerdir.

  • İstenilen uygulamanın ana uygulama olarak tekrar ayarlanabilmesi için istenilen uygulamanın Google Play Store üzerinden indirilmesi gerekmektedir.
  • Ana ekran kilidi açılmış olan telefonun Ayarlar seçeneğinin seçilmiş olması gerekmektedir.
  • Ayarlar seçeneği ile Uygulamalar bölümüne giriş yapılmalıdır.
  • Uygulamalar seçeneğinin ardından Varsayılan Uygulamalar seçilmelidir.
  • Açılan ekran üzerinde varsayılan uygulama listesi yer almaktadır.
  • Uygulama listesi içerisinde önceliği değiştirilmek istenen herhangi bir uygulama seçilmelidir.
  • Son olarak ana uygulama olarak seçilmek istenen mevcut uygulamanın seçilmesi gerekmektedir. Bu şekilde varsayılan uygulama kolay bir şekilde değiştirilmiş olmaktadır.

Huawei P Smart S uygulama indirme yanı sıra yine aynı cihaz üzerinde uygulama tercihleri sıfırlama da en çok araştırılan konuların başında gelmektedir. Uygulama tercihlerini sıfırlamak isteyenler;

  • Ayarlar seçeneği ile birlikte Uygulamalar seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir.
  • Menü seçeneğinin sağ üst köşesinde yer alan Uygulama Tercihlerini Sıfırla seçeneği seçilmelidir.
  • Ekran üzerinde yer alan not okunduktan sonra Uygulamaları Sıfırla seçeneği ile uygulama sıfırlamak da mümkün olmaktadır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın