× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

İnternet dünyası, insanların yaşamında her geçen gün biraz daha yer işgal eden bir argümandır. Bu denli insanoğluın yaşamında yer işgal eden bir platformda elbette ki güvenlik de ön plana çıkan hususlar arasındadır. Özellikle sunucu (server) ve internet sayfası güvenliği için bir kısım tedbirler alınmalıdır. Unutulmamalıdır ki sunucu yahut internet sayfası yöneticileri için güvenlik her şeyin önünde gelmelidir.

Güvenliği yeterince sağlanmamış olan sunucular, temeli güçlü olmayan çürük binalar gibidir. Depremin ne zaman gerçekleşeceği belli olmadığı için evlerin ne süre yıkılacağı da belli değildir. Bu durumu web siteniz için de değerlendirebilirsiniz. Web sitenize ne zaman saldırı yapılacağı belli olmadığı için ne vakit güvenlik sorunları yaşanacağı da kim bilir. Bundan dolayı gerekli tedbirler alınarak sunucu güvenliğinin sağlanmasına ihtiyaç vardır.

Server ve internet sayfası güvenliği için imdadınıza yetişen argümanların başlangıcında Imunify360 gelir. VDS ve dedicated web sunucuları için özel olarak geliştirilen bu sistem, bir linux güvenlik çözümüdür. Sistem, web sitenize yapılacak ataklar ile ilgili tam bir koruma sağlar.

Niçin Imunify360 Kullanılmalıdır?
Imunify360 kullanmak için geçerli olan birçok neden vardır. Bu informasyon ışığında aşağıdaki belirttiğimiz hususları dikkate alarak daha bilinçli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Sezgisel bir tarama gerçekleştiren bu sistem, suni zekâ destekli bir mekanizmadır. Güvenlik duvarı, şifre kırma, saldırı şeklinde tehlikeleri algılayarak lüzumlu tedbirleri almanızı sağlar.

Imunify360, düşük maliyetle güvenlik duvarınızı kurmanızı gerçekleştirir. Bu kapsamda kuracağınız tüm güvenlik ekipmanlarını tek bir açık oturum üzerinden yönlendirebilirsiniz. Sunucu ve web sitesi yazılımlarınızın güvenliği için farklı yazılımlar satın almanıza da gerek kalmamıştır.

Imunify360, sisteminizin performansını artırarak tam bir verimlilik ile çalışmasını sağlar. Bunun yanında her güvenlik güncellemesinden sonra sistemin tekrar başlatılma derdinden kurtulursunuz.

Sistemin kurulum ve kullanım kolaylığı da önemli avantajları içinde sayılması gereken hususlar arasındadır. Sistemin akıllı otomatik yapılandırma özelliği yardımıyla varsayılan ayarlar ile de kullanabilirsiniz. Eğer isterseniz denetim panelindeki ayarları kullanarak tehdit ve hücumlar ile ilgili tüm detayları düşünerek gerekli kontrolleri de sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir