Instagram Hesabın Koşullarımızı İhlal Ettiğin İçin Kapatılmıştır Nasıl Açabilirim

 Instagram Hesabın Koşullarımızı İhlal Ettiğin İçin Kapatılmıştır Nasıl Açabilirim

Instagram Hesabın Koşullarımızı İhlal Ettiğin İçin Kapatılmıştır Nasıl Açabilirim?

Sosyal medya araçları içerisinde popülerliğini koruyan instagram da bazı geçerli sebeplere bağlı olarak hesap kapatılması işlemi yapılabilmektedir. Bir gün instagram hesabınıza girdiğinizde “Instagram Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır” uyarısı ile karşılaşabilirsiniz. Pek çok kullanıcı “instagram hesabım kapandı” mesajı ile yüz yüze gelebilmektedir. Hesabınıza ulaşamadığınız için tüm resimleriniz, mesajlarınız ve paylaşımlarınızın tamamının kaldırılmış olduğunu görebilirsiniz.  Popüler sosyal medya uygulaması instagram son dönemde spam ve sahte hesaplara savaş açmış durumda.

İnstagram hareketlerinden şüphelendiği ya da şüpheli gördüğü hesapları sorgusuz sualsiz kapatıyor. Bu konuda adil uygulamaları olduğu gibi kurunun yanında yaşında yandığı durumlarla karşılaşabiliyoruz. Her hangi bir şüpheli işlem yapmadım, bot ile takipçi kasmadım yine de hesabım kapatıldı diyen kullanıcılar var.

Instagram Hesabın Koşullarımızı İhlal Ettiğin İçin Kapatılmıştır Mesajı

İnstagram hesabınıza giriş yapamıyorsanız ya da giriş yapmaya çalıştığınızda hata mesajı ile karşılaşıyorsanız muhtemelen instagram hesabınız kapatılmıştır. Hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınız da “Instagram Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır” uyarısı alıyorsanız hesabınıza farklı bir telefon ya da bilgisayardan giriş yapmaya çalışın. Diğer telefonlardan giriş yapabiliyor ancak kendi telefonunuzdan giriş yapamıyorsanız instagram uygulamasını kaldırıp yeniden kurarak giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Başka bilgisayarlardan ve telefonlardan giriş yapmaya çalıştığınızda “hesabınız kapatılmıştır” uyarısı alıyorsanız instagram hesabınız gerçekten de instagram yönetimi tarafından kapatılmıştır. Kapatılan instagram hesaplarınız için mail adresinize gönderilen kod ile birlikte resminizi çekerek mail atabilirsiniz. Ancak bu kesin bir çözüm değil yani kimlik bilgilerinizi gönderdiğiniz halde hesabınız açılmayabilir.

İnstagram hesabınızı daha önce sildiyseniz ya da şifrenizi bilen birisi tamamen sildiyse artık hesabınızı açamazsınız.  Tüm bunlara rağmen hesabınızın haksız yere kapatıldığını düşünüyorsanız telefondan instagram uygulamasını açın hesabı kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra ekrandaki yönergeleri izleyerek yardım almayı deneyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın