× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Günümüzde en popüler sosyal medya ağı haline gelen İnstagram 2010 yılının Ekim ayında kurulur. Kullanıcıların her sosyal medya uygulamasında olduğu gibi İnstagram hesapları için de takipçi sayıları önem taşır.

Teknoloji her anlamdainsan hayatında geniş yer buluyor. İnsan hayatını kolaylaştıran ve mesafeleri kısaltan sosyal medya da teknolojinin ve internetin sunduğu en iyigelişmeler arasında yer alır.İnsan hayatını kolaylaştıran internet hizmeti dünyanın en ucundaki bir arkadaşa ulaşmaya da imkân veriyor.

Her geçen gün ilerleyen ve yenilikler ile kullanıcıların karşısına gelen İnstagram bu anlamda da kullanıcı hesaplarını arttırıyor.

İnstagram Nedir

Sosyal medya uygulamalarının hepsi birbirinden farklı özelliklere sahiptir. İnstagram uygulaması da yazı yazılmadan sadece fotoğraf ve video yüklemesine olanak tanıyan sosyal medya türü olur. Platformda bireysel hesapların dışında işletme hesapları da bulunur. Ürün ya da hizmet tanıtımı ve reklam verme hizmetler de bulunur.

İnstagram Takipçi Sayısı Hilesi

İnstagram kullanıcıların en çok önemsedikleri şeylerden biri takipçi sayıları olur. Daha fazla kişiye ulaşmak ve daha popüler olabilmek adına takipçi sayılarının yüksek olmasını isterler. Takipçi sayısını arttırmak ise düşünüldüğü kadar kolay bir durum değildir. Takipçi sayısını arttırmak için takipçi sayısı hileleri bulunur ve pek çok kişi bu durumdan değerlendirir.

Takipçi sayısı hilesi ile kısa süre içerisinde takipçi sayısında artış görülür. İster 100 ister 1000 kaç takipçi isteniyor ise bu hileler yardımı istenilen sayıda takipçi kullanıcı hesabına ulaşır. Takipçi hilesi ile uzun sürede ulaşılabilecek takipçi sayısına kısa sürede ulaşılır. Bu sebep ile kullanıcıya hem avantaj sağlıyor hem de garantili bir yöntem sunuyor.

Takipçi hilesi için ayrıca yabancı ya da Türk sınırlandırması da bulunmuyor böylelikle kullanıcı, kendi istediği takipçi profilini oluşturabiliyor. Bu takipçi kitlesi baştan sona gerçek ve aktif hesaplardan oluşur sahte hesaplar yer almaz böylelikle daha doğal ve gerçek profil oluşturmaya da imkan tanır.

İnstagramTakipçi Arttırma Hilesinin Neler Sunar

Takipçi sayısı ne kadar gerçek ve fazla olur ise hesap o kadar dikkat çeker ve hak ettiği değeri bulur.İnstagram takipçi hilesi ile gerçek ve aktif kullanıcılar sayesinde farklı profillere de ulaşılabilir ve hesap daha da büyür.

Hesaptaki takipçi sayısı ne kadar çok olur ise diğer kullanıcıların da o kadar ilgisini çeker ayrıcatakipçi arttırma hilesinin bir avantajı olarak hesap paylaşımları sıklık ile ‘’keşfet’’ – kullanıcılar tarafından en çok takip edilen kısım – ‘’keşfet’’ bölümüne düşer.

Takipçi satın alınması bireysel hesaplar dışında işletme hesapları için de başvurulan bir yöntem haline gelmiştir. Özellikle işletme hesaplarında takipçi sayısının az olması halinde işletme, ne kadar da kaliteli ürün ya da hizmet sunuyor olmalarına bakılmaz ve fazla ilgi görmezler. Takipçilerin düşük sayıda olması demek başka bir anlamda da satışların ve gelirin azlığı anlamına gelir.

İşletmeler için de takipçi arttırma hilesi güvenilir bir hesap oluşturur iken daha fazla tanınma imkânı da sağlar. İşletme hesabı ne kadar fazla takipçiye sahip olur ise o denli güven oluşturur ve ürün ya da hizmet satışlarının artmasını sağlar.

Takipçi satın almak güvenilir bir işlem olup istenilen takipçi sayısının belirtilmesi ile işlem tamamlanır. Yapılan bu işlemden sonra takipçi sayısı bir anda artmaya başlar. Takipçi sayısı ile beğeni sayısının da doğru orantılı olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Yüksek takipçi sayısına sahip olunduğu halde beğeni sayısı azlığı kafa karıştırır bu neden ile hesabın takipçilere güven vermesi açısından beğeni hizmetinden de yararlanılabilir.

2 yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir