× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

İnstagram etiket engeli nasıl kaldırılır gibi sorular son güncellemelerden sonra artınca bu konu hakkında çözüm ve bilgi vermek istedim.
İnstagram etiket engeli yediğinizde eklediğiniz etiketler ya silinir yada etiketlerden etkileşim gelmeyecektir. Gönderi etkileşimlerini tekrar artırabilmek için sorununuzun çözümü.

İnstagram Etiket Engeli Neden Dolayı Olur?

İnstagram etiket engeli bir gönderide 13 etiketten fazla kullandığınız da ve 5 – 6 posta sürekli aynı etiketleri kullanmanızdan dolayı olur. İnstagram gönderilerin de etiket kullanırken bu bahsettiğim kurala uyduktan sonra bir problem olmayacaktır.

İnstagram Etiket Engeli Nasıl Kaldırılır?

İnstagram etiket engelini kaldıra bilmek için fotoğraflarınızda bulunun tüm etiketleri ilk önce siliniz. İnstagram hesabınızın açık olduğu tüm hesaplardan çıkış yapınız ve 24 saat boyunca hesaba girmeyiniz. 24 saat sonra kullara uygun bir şekilde paylaşım yapınız. Sorun olmayacaktır. Diyelim ki oldu hesabınızı dondurun ve 4 saat sonra açınız sorun ortadan kalkacaktır.

Bu yaptıklarınızdan sonra instagram etkileşimlerini artırarak da bu sorunu çok daha hızlı çözebilirsiniz. Kullandığınız etiketler ne kadar az ve tıklanabilir olur ise o kadar sizler için iyi olacaktır.,

İnstagram Gönderilerine Etiket Koymak Önemli mi?

İnstagram gönderilerine etiket koymanız etkileşim için en önemli sebeplerden bir tanesidir. İnstagram etiketleri sayesinde çok fazla etkileşim alır ve daha çok takip edilirsiniz.
Bir kaç etiket örneği için İnstagram En Popüler Etiket Listesi 2019 konuma göz atabilirsiniz.
İnstagram etiketleri sizlerin gönderilerini instagram keşfet bölümüne çıkarmak için en büyük faydayı sağlayacaktır. Ne kadar fazla etiketler kısmından etkileşim alıyorsanız onun 10 katı keşfet bölümünden o etiketler sayesin de erişim alacaksınız. Bu sebepten dolayı etiket kullanımı önemlidir.
İnstagram hakkında hata ve çözümleri sizlerle paylaşmak ve sorunlarınıza çözüm bulmak için yazmış olduğum yazıların her birinden farklı farklı instagram hakkında bilgiler bulabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Sosyal medya hakkında kategorileri daha fazla attırmaya çalışacağız. Sitemi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek çıkabilirsiniz. Sadece sizler değil herkes öğrensin. Umarım faydalı olmuştur, umarım sorununuz da çözülecektir. Teşekkürler
Merak ettiğiniz tüm instagam hatalarını ve çözümlerini bizlere yorum kısmında belirtebilir ve ücretsiz destek alabilirsiniz.

böyle bir sorun yaşadiğimda kendim denedim ve sorun çözüldü – deneyin sizde çözülecektir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir