× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Dünyaca bilinen Iphone markası 2020 yılında birçok İphone modeli çıkartmak için çalışmasını sürdürmüştü.Şöyle ki 5 yeni Iphone modeli için fikirler öne süren işin analisti olarak dikkat çeken isim MingChiKuo’dur. Yayınlanmış rapora göre çıkarılacak yeni modelin ilki Iphone SE 2 olacaktır.Diğerleri ise Iphone 12 modellerinden oluşacak seriyi temsil etmektedir.

Iphone SE 2

Iphone SE 2 için 4.7 inç LCD ekran, OLED ekran olan Iphone 12 modelleri için ise 5.4 inç,6.1 inç ve 6.7 inçlik büyüklükleriyle göz önünde olmaya devam edecektir.Oluşturulan rapora göre 5G desteği Iphone SE 2 modelinde yer almayarak Iphone 12 modelleri için varlığını koruyacaktır. Şöyle ki 5G destekli Iphone 12ler için Qualcomm x55 modemi yer alacaktır.

Satışa Sunulması

2020 yılında sonbahar mevsiminde olmuştur…

Tasarım

Iphone SE 2 modei için tasarım Iphone 8, üst modelleri temsil eden Iphone 12’ler için ise düz kenarları aynı zamanda metal çerçevesi ile Iphone 4’e benzeyeceği raporlar arasında yer alan bilgileri oluşturmaktadır.

Kamera Sistemi

Analistin raporuna göre Iphone SE 2 için tek kamera olacağı, Iphone 12’lerin arka kamera sisteminde ise Iphone 11, Iphone 11 Pro ve Max’te olan sistem izleneceğe benziyor. Aynı zamanda Iphone 12 modeli çift arka kamera diğer modeller olan Iphone 12 Pro ve Max modelleri için ise üçlü kamera sistemi olacağı popüler teknoloji haberlerini oluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir