× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Google lens:Herhangi bir şeyin fotoğrafını çekip aramak istiyorsanız bu uygulama tam size göre.Bir metnin çevirisi veya yürürken gördüğünüz bir binanın yakınındaki yerleri keşfedebilirsiniz.

Office lens:Lens demişken bu uygulamayı demeden olmaz.Herhangi bir belge çekiyorsunuz fakat ya yamuk ya da net değil.Eğer bunları istemiyorsanız bu uygulama hem net hem de belgelerinizi daha düzenli hale getiriyor ayrıca onenote hesabınıza da yükleyebilirsiniz.

.Canva:Fotoğraflarınız daha ilgi çekici ve tasarım olarak bir üst seviyeye taşıyor.Birçok ücretsiz tasarım sayesinde sizi zahmetten kurtarıp güzel işler çıkartıyor.Eğer instagram çok fotoğraf yayınlayan biriyseniz veyahut bloggersanız kesinlikle bu uygulamayı indirin.

Dergilik:Turkcell’den çıkan bir uygulama.Otobüste ayaktayken,evde otururken istediğiniz an dergi okumak için bir numaralı uygulama.Bazı dergiler ücretli fakat ücretsiz seçenekleri de fazla.Tek dergi değil gazete okuyabiliyorsunuz fakat gazeteyi elde okumak daha mı güzel?

1000Kitap:Hangi kitapları okumak istediğiniz,okuduğunuz kitapları kaydetmek ve altını çizdiğiniz satırları paylaşmak,diğer insanların fikirlerin görmek için yapılan bir uygulama.Bir nevi twitter’ın sadece kitap yorumuna açık olması gibi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir