× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Bilgisayar kullanıcıları, pek çok farklı uzantılı setup dosyalarını çalıştırabilmek için bazı program arayışları içerisindedir. Genel olarak ISO uzantılı dosya nasıl açılır gibi sorular bizlere iletilmekte ve bu konuda sizlere bazı yanıtlar verilmektedir. Peki, ISO dosyalarını nasıl çalıştırabiliriz.

Örneğin internet üzerinden bir oyun setup dosyası indirdiniz. Çok büyük bir boyut olmasından dolayı da bu oyunu farklı bir uzantı da bulabilmeniz de zor oluyor öyle değil mi? Yukarıda bahsettiğimiz gibi uzantı, ISO olabilir. ISO uzantıları direkt olarak çalışmadığından dolayı, yardımcı bir program kullanmak gerekmektedir. Sizlere, ISO uzantılı setup çalıştırmak için bahsedeceğimiz program ise şu olabilir.

DEAMON TOOLS

Oldukça geniş bir kullanım kitlesine sahip olan DEOAMON TOOLS, ISO gibi pek çok farklı uzantıyı çalıştırabilecek bir programdır. Peki, ISO dışında hangi uzantılarda sizlere destek olabiliyor?

Gördüğünüz gibi karşınıza çıkan pek çok farklı uzantı da destek alabilmeniz mümkündür. Bu program, sanal disk oluşturma yöntemi ile en hızlı şekilde kullanabilmenize yardımcı olmaktadır.

4 Adet Sanal Sürücü

Örneğin, 4 DVD şeklinde indirdiğiniz bir oyunu bile, DEAMON TOOLS programı ile birlikte oldukça kolay kurabileceksiniz. Çünkü bahsettiğimiz gibi 4 adet sanal sürücü kullanabilme özelliğine sahiptir. DVD partlarınızı tek tek sanal disk şeklinde oluşturarak, sırasıyla kurulumlarını gerçekleştirebilir, sorunlarınızı ortadan kısa sürede kaldırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir