× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Makale özgünlük kontrolü siteleri listesinin başında, birçok web sitesi sahibinin aşina olduğu Small SEO Tools geliyor. Siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki dil seçeneğinden Türkçe’yi seçerek siteyi Türkçe kullanabilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde hizmet veren site üzerinden tek seferde 1.000 kelimeye kadar yazılarınızın özgünlük kontrolünü gerçekleştirebiliyorsunuz. Yazıları direkt olarak sitedeki forma kopyalayabileceğiniz gibi .doc, .docx, txt ve .pdf gibi farklı formatlarda yazıları direkt olarak yükleyebiliyorsunuz. Bu siteyi kullanırken aynı içeriği 2-3 defa kontrol ettirmekte yarar var. Bazen ilk seferde bulamadığı kopya cümleleri ikinci seferde bulabiliyor.

Site: www.smallseotools.com

Small SEO Tools
Small SEO Tools

Plagiarisma

Makale özgünlük kontrolü için ücretsiz hizmet veren sitelerden olan Plagiarisma, 190’dan fazla dil desteği sunmasıyla öne çıkıyor. Makale kontrol dışında İngilizce olarak spinner (makaleyi yeniden yazma) hizmeti de sunan site üzerinden fazla makale sorgusu yapmak için üye olmanız gerekiyor. Sitede 8$-25$ arasında değişen fiyatlarla ücretli üyelikler de satılıyor.

Site: www.plagiarisma.net

Plagiarisma
Plagiarisma

Plagiarism Checker

Makale özgünlük kontrolü sitelerinden biri olan Plagiarism Checker, İngilizce dilinde hizmet veriyor. Kaliteli bir tasarıma sahip olan internet sitesi üzerinden tek seferde 800 kelimelik bir makaleyi ücretsiz olarak kopya kontrole sokabiliyorsunuz. Kopya kontrolünün yanı sıra işlem tamamlandıktan sonra Text Analysis Stats kısmından anahtar kelime kullanımından yazının istatistiklerine kadar birçok bilgiye ulaşabiliyorsunuz.

Sitenin ücretli üyelik versiyonları da bulunuyor. Aylık olarak satılan bu üyelik tipleriyle tek seferde 30.000 kelime içeren makaleyi kontrol edebiliyorsunuz. Ücretli üyeliklerin fiyatları 10$-150$ arasında değişiyor.

Site: www.plagiarismchecker.co

Plagiarism Checker
Plagiarism Checker

Dupli Checker

İngilizce olarak hizmet veren makale özgünlük kontrol sitesi Dupli Checker, ücretsiz versiyonunda en fazla 1.000 kelimelik makale sorgulamaya izin veriyor. Yüksek kelime sayısı içeren makaleleri sorgulamak için ücretli üyelik satın almanız gerekiyor. 30.000 kelimeden 1.200.000 kelimeye kadar sorgu hakkı verilen üyeliklerin ücretleri 10-200$ arasında değişiyor.

Site: https://www.duplichecker.com

Dupli Checker
Dupli Checker

Quetext

Quetext, ücretsiz olarak kopya makale sorgulayabileceğiniz sitelerden biridir. Kullanışlı bir ara yüze sahip olan site, İngilizce olarak hizmet vermektedir. Makalenizin özgünlük durumunu sorgulamak için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminden sonra karşınıza gelen panelden kolayca sorgulama yapabilirsiniz. 3 günlük 1$ olan ücretli üyelikle derinlemesine sorgu, dosya yükleyerek sorgulama gibi avantajlar elde edebilirsiniz.

Site: www.quetext.com

Quetext
Quetext

Plagium

Bir başka kopya makale kontrol sitesi Plagium, kullanıcılarına Quick Search (Hızlı Arama) ve Deep Search (Derin Arama) olarak iki ayrı seçenek sunuyor. Hızlı aramaları siteye üye olmadan direkt olarak yapabiliyorsunuz. Yaptığımız denemelerde hızlı aramadan pek verim alamadığımız ve önermediğimiz belirtmek isteriz. Deep Search için ise siteye üye olmanız gerekiyor ve kredi satın alarak bunu gerçekleştiriyorsunuz. Sitedeki kredi fiyatları 1$-100$ arasında değişiyor.

Site: www.plagium.com

Plagium
Plagium

Kopya Kontrol

Bu alanda Türkçe hizmet veren sitelerden biri de Kopya Kontrol sitesi. Bu sitenin yabancı sitelere göre bazı dezavantajları bulunuyor. Örneğin ücretsiz olarak siteye üye olmadan günde 2 defaya mahsus sadece 300 kelimelik makaleler sorgulanabiliyor. Daha fazlası için ise siteye üye olmanız gerekiyor.

Ücretli kopya içerik sorgulamaları ise kredi üzerinden gerçekleştiriliyor. Arama başına 1 kredi harcanıyor ve kredi fiyatları 62,50 ₺ ile 1.250 ₺ arasında değişiyor.

Site: www.kopyakontrol.com

Kopya Kontrol
Kopya Kontrol

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir