Kuveyt Türk Altın Kart

 Kuveyt Türk Altın Kart

Kuveyt Türk, faizsiz finansal kurumlar arasındaki liderliği, bankacılık ve yatırım alanındaki araştırması, kuruluşundan bu yana çalışanlarına sürekli eğitimleri, güvenilirliği ve hızlılığı ile günümüzde modern ve kaliteli yapısıyla öne çıkıyor. Kuveyt Türk’ün kart kullanıcılarına sağladığı kolaylıklar arasında yeni bir oluşum olarak ortaya çıkan Altın Kart, müşterilere ek bir limit sunan ve hesaplarına ait bakiyenin bitmesi dahilinde POS aracılığı ile para harcamalarına izin veren bir kart.

Altın kart nedir?

Son günlerde sıkça duymaya başladığımız Kuveyt Türk altın kartında tanımlanacak ek limitler müşteriden müşteriye; 250 TL ile 2000 TL arasında bir limit belirlenmiştir. Kuveyt Türk tarafından başlatılan Altın kart, müşteriye özel ek bir limite izin veren bir depozito kartıdır ve bu, vadesiz mevduat hesabınızda nakit kalmadığında bu ek limitte alışveriş yapmanızı sağlar. Altın kart sahipleri 250, 500, 1.000, 1.500 veya 2.000 TL ihtiyaçlarına göre 250 TL – 2.000 TL arasında verebilecekleri ek kartın limitini seçebilirler. Üstelik Kuveyt Türk, bu ek sınır için herhangi bir faiz talep etmiyor ve Altın Kartı 24/7 ülkedeki tüm ATM’lerde kullanabilirsiniz. Hesap kesim tarihleri ​​ay başı ve ay ortasıdır, vadesi hesap kesim tarihinden 10 gün sonradır.

Kuveyt Türk Altın Kart özellikleri

Kuşkusuz, bir mevduat hesap kartı olan bu kart işlemlerine herhangi bir faiz uygulamadığı için en önemli özelliği çağıracağı ek bir limitle ve ek bir sınır ile faizsiz alışveriş imkanı sunar.Altın kartın en önemli özelliği, diğer kartlara göre daha fazla öne çıkmasıdır, çünkü diğer banka kartlarının bankalar tarafından belirlenen bir faiz oranı vardır. Kuveyt Türk Altın Kartı olan müşteriler hesabına Ek limit özelliği hemen eklenemez, Bankan kampanyanızla müşterilerin bu özelliği Kuveyt Türk şubesinden açması gerekir. Üstelik Altın Kart ücretsiz bir kart, yani Kuveyt Türk sizden ücret almıyor.

İnternet artık Amazon.com, ebay ve birçok internet değişim sitesi gibi yurtdışında ve dünya çapında tercih edilen birçok alışveriş sitesine sahip. Altın Kart sahibiyseniz, bu sitelerden döviz cinsinden alışveriş yapabilirsiniz, alışverişiniz hesabınıza TL olarak yansıtılacaktır. Ayrıca Yurtdışındayken tatiller, iş gezileri gibi nedenlerle Altın Kart hesabınızdan ülkenizin para biriminden para çekebilirsiniz, bu para çekme işlemleri hesabınıza TL olarak yansıtılacaktır.Alışveriş sırasında diğer bankaların müşterilerine verdiği banka kartlarını da kullanabilirsiniz, ancak bu kartla vadesiz mevduat hesabınızdaki miktar kadar alışveriş yapabilirsiniz. Kuveyt Türk altın kartta, banka hesabınızda yeterli miktarda olmasa bile, banka tarafından tanımlanan ek alışveriş limitlerini harcayabilirsiniz. Bu, Altın Kartı diğer banka kartlarından ayıran en önemli özellik. Ayrıca, bu kartla, ABD Doları veya Euro cinsinden Yabancı sitelerden yapılan satın alımlarda bu tutar hesabınıza Türk parası olarak yansıtılır. Kuveyt Türk Gold Card ile yurtdışı alışverişte iyi bir avantaj anlamına geliyor.

Kuveyt Türk Altın Kartı ile yaptığınız alışverişlerde Altın Puan kazanırsınız. Ek limitinizi kullanarak harcama hesabınızın 0,35’ini ek hesabınızdan ve harcamanızın yüzde 0,1’ini kazanırsınız. Kazandığınız bu Altın Puanlar, Altın Kartınızı aldığınızda otomatik olarak açılan Altın Puan hesabınızda birikecektir. Tasarrufunuz 10 TL’ye ulaştığında, Altın Puanlar hesabınıza gram altın cinsinden yatırılacaktır.

Anlık kart baskısı ile kartınızı beklerken zaman kaybetmezsiniz, kartınız başvurduğunuz şubeye anında basılır, size teslim edilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.İnternette güvenle alışveriş yapabilmek ve kart bilgilerinizi koruyabilmek için Altın Kart’ınızla 3D Secure logosuna sahip tüm web siteleriyle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Altın Kart Başvurusu Kart işlem ücreti olmayan bir Altın Kart almak istiyorsanız, en yakın Kuveyt Türk şubesine başvurabilir ve kartınızı şubede anında bastırabilir, harcadıkça altın kazanabilir ve ek bir faizsiz limit talimatı verebilirsiniz.Ayrıca bankanızda size verilecek formda gördüğünüz isim soyisim, T.C. Kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve doğum gününüz gibi alanları doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Son olarak, ek limit özelliğini açmanız gerektiğini unutmayın

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın