× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Enerji tasarrufu oldukça önemli bir konudur. Özellikle enerji ihtiyacını kendi karşılayamayan ülkelerin dış ülkelere bağımlı olmalarına neden olan sistem bireylerin alacakları küçük önlemler sayesinde büyük avantajlar sağlayabilmektedir. Aydınlatma alanında yaşanan en büyük yenilik olarak anılan led ampülüretimleri, sürdürülebilir tasarımı desteklemektedir.

Daha az enerji kullanımı ile bilinen led ampülçeşitleri aynı zamanda uzun ömürlülüğü ile biliniyor. Gün içinde ortalama bir kullanıma sahip olan ürünün 15 yıl boyunca kullanılabilmesi mümkündür.

Çevreye Duyarlı Ampul Modelleri

Çevreye duyarlı ve sağlığa olumsuz etkileri bulunmayan ampul çeşitlerini tercih ederek siz de dünya için üstünüze düşen görevleri yerine getirebilirsiniz. Led aydınlatmanın daha çok bilinçli tüketiciler tarafından tercih edilmesi diğer ampuller ile fiyatı farkı olmasından kaynaklanıyor olabilir. Ancak standart bir ampulün ani kullanım ve ısı değişimlerinde dahi kolayca patlaması ve kullanılamaz hale gelmesi ledlerin uzun ömürlü kullanımları ile birlikte değerlendirilmelidir.

LED Lambalar ve Normal Ampuller

Led lambalar normal ampullere oranla çok fazla enerji tasarrufu sağlayarak daha fazla verim elde edilmesini sağlamaktadır. Ampul fiyatının değerlendirme aşamasında bu konunun da değerlendirilmesi sizi doğru yola sevk edecektir. Led lambalar tamamen çevre dostudur.

Geri dönüşebilir malzemeler ile üretilen led ampülmodelleri göze herhangi bir zararlı etki göstermeyeceği gibi tam tersine gözü zararlı ışınlara karşı koruma altına almaktadır. Bir led ampulün ortalama ömrü 12-15 yıldan başlamaktadır. 1 adet led lambanın

Siz de ortam şartlarına uyumlu olan led lamba kullanımına geçin ve önce kendi cebinize ardından da dünyaya bir fayda sağlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir