× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Link kısaltarak para kazanmak ister misiniz? Dünyada birçok yerde insanlar link kısalt para kazan yöntemiyle gelir elde ediyorlar. Eğer paylaştığınız linkleri tıklayacak belli bir kitleniz varsa size pasif gelir kazandırabilir!

Linkten para kazanma için en önemli kısım link kısaltma siteleri için en kazançlı ve güvenilir olanları tercih etmektir. Sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Yazının ilerleyen kısımlarında birçok alternatif sunacağız.

Size en cazip gelen site ya da siteler aracılığıyla URL kısaltarak para kazanmak mümkün olacak! Hadi bilmeniz gerekenlere geçelim.

Link kısaltma nedir
Link kısaltma nedir

İlk olarak link kısaltarak para kazanmaya geçmeden önce bu işi sizlere kısaca anlatacağız. Daha önce bu yöntemle para kazananları duymuş ancak tam olarak ne olduğunu anlamamış olanlarınız olabilir.

Link kısalt para kazan en basit anlatımla link kısaltma siteleri sayesinde kısalttığınız url’leri paylaşarak para kazanmayı ifade eder. Burada para kazanmanızı sağlayan en önemli nokta; kısalttığınız linkleri paylaştığınızda tıklayan insanların olmasıdır.

Linke tıklayan kişiler yoksa maalesef kazancınız da olmayacaktır. Kişiler url’ye yani linke tıkladığında bir reklam görecekler ve web sitesine yönlendirilmiş olacaklar. Bir kaç saniye içerisinde kısalttığınız uzun URL’ye girecekler.

Link Kısaltarak Ne Kadar Para Kazanılır?
Link Kısaltarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Link kısaltarak para kazanma sitelerine göre bu işten alacağınız kazançlar değişecektir. Sizlere özellikle tüm dünyada kullanılan link kısalt para kazan sitelerini listeledik. Bunun en büyük nedeni dolar bazında para kazanmanızı sağlamak.

Genel olarak tıklama başına gelirler linki tıklayan insanların ülkelerine göre değişiklik gösteriyor. Türkiye’de URL kısaltarak para kazanacaksanız ortalama olarak 1.000 tıklama başına 5 dolar kazanacaksınız.

Linkten para kazanma için en önemli konumuza gelelim Link kısalt para kazan siteleri için birçok alternatifiniz var. Bunlardan en kazançlı ve güvenilir olanları sizler için sıraladık.

Bu noktada en çok dikkat etmeniz gereken noktanın kazanç kadar güven de olduğunu bilmeniz gerekiyor. Lafı uzatmıyoruz işte en çok para kazandıran link kısaltma siteleri aşağıda!

tr. link tiklatma
tr. link tiklatma

Türk bir link kısaltma sitesinden bahsederek listemize geçmek istiyoruz. Kısa bağlantılar oluşturarak, oluşturduğunuz bağlantıları paylaşarak kolayca para kazanacaksınız. 6 yıldan daha fazladır link kısaltma konusunda insanlara hizmet veriyorlar.

Ayrıca panelden sizlere rapor gösteriyorlar. Linke kaç ziyaretçi geldi? Son tıklamalar neler? Hangi ülkelerden giriş yapıldı? Hepsini bu panel üzerinden göreceksiniz. Peki tr link 1000 tıklama kaç tl?

2- Adf.ly

link kısaltarak para kazanma
link kısaltarak para kazanma

Link kısaltarak para kazanmak için en eski ve güvenilir sitelerden birisi! Adf.ly hem kazançlarınızı hem de hesabınızla alakalı birçok veriyi kontrol edeceğiniz bir panel sizlere sunarlar.

Böylece hedef kitlenizi de rahatlıkla takip edebilir ve insanların hangi linkleri daha çok tıkladığı konusunda bilgi sahibi olursunuz. Birçok ülkede kullanıcısı mevcut. Siteyi başkalarına önerir ve insanların siteye katılmasına olanak sağlarsanız %20 bonus kazanırsınız. Ödemelerinizi banka havalesi yoluyla alabilirsiniz.

3- ShrinkEarn

linkten para kazanma
linkten para kazanma

ShrinkEarn tüm dünyada en kazançlı link kısalt para kazan sitelerinden birisi diyebiliriz. Dünyanın her yerinden insanlar bu site sayesinde link kısaltıp, paylaşarak para kazanıyorlar. Masaüstü ve mobil trafik fark etmeksizin para kazanabilirsiniz.

Ayrıca insanların siteye katılımını sağlarsanız %20 komisyon alırsınız. Yaşadığınız ülkeye göre ödeme gerçekleştiriliyor. Ödemelerinizi sıkıntısızca zamanında banka havalesi olarak alabiliyorsunuz. 24 saat destek hizmetinden yararlanabilirsiniz.

4- Linkversite

link paylaş para kazan
link paylaş para kazan

Linkversite ile link kısaltarak para kazanmak çok avantajlı. 2019 yılında kurulan ve kısa zamanda birçok yerde kullanılmaya başlandı. Zamanlı şekilde is ödemeleri yapması, basit ve hızlı olması birçok kullanıcı için çok sevildi.

Siteye kayıt olduğunuzda ilk olarak 2 Dolar kayıt bonusu kazanıyorsunuz. Dünya çapında trafik elde edebileceğiniz ve para kazanabileceğiniz bir link kısaltma sitesi!

5- Shrtfly

link kısalt para kazan
link kısalt para kazan

Link kısalt para kazan diyebileceğimiz diğer bir link kısaltma sitesi Shrtfly… Linklerinizi getirdiğiniz her ziyaretçi için para kazanmanızı sağlayan ücretsiz bir URL kısaltıcıdır. Trafiğinizin %100’ünden para kazanılabilirsiniz. 

Her ülkede ve her nişte çok çeşitli reklam verenleri var, bu nedenle hiçbir link tıklaması boşa gitmiyor. Banka havalesi olarak paranızı alabiliyorsunuz.

6- Shorte.st

url kısaltma ile para kazanma
url kısaltma ile para kazanma

Shorte.st güvenle kullanabileceğiniz bir link kısaltıcıdır. 1 Milyondan fazla kişi bu siteyi kullanıyor. Bu url kısaltıcıyı kullanarak tıklamalar sayesinde tatmin edici paralar kazanabiliyorsunuz.

Kazanacağınız para linki tıklayanların ikamet ettiği konuma göre değişiyor. Kazandığınız parayı site her ayın 10’unda otomatik olarak sizlere geri öder. Bunun için banka bilgilerinizi girmeniz gerek. Link paylaş para kazan!

7- Clicksfly

link kısaltma siteleri para kazanma
link kısaltma siteleri para kazanma

Kullanımı kolay ve güvenilir link kısalt para kazan sitesi arıyorsanız Clicksfly sitesini kullanabilirsiniz. Yeni bir site olmasına rağmen ödemelerin çok cazip olmasından kaynaklı kullanıcı sayısı da her geçen gün artıyor.

Minimum para ödeme limitine geldiğinizde manuel olarak para çekebiliyorsunuz. Yasal bir sitedir ve güvenle kullanabilirsiniz. Ödeme yöntemleri içerisinde şu an banka havalesi olmadığı için Türkiye’de çok tercih edilmiyor. Ancak ödemelerinizi Bitcoin ile alabilirsiniz.

8- ShrinkMe

En çok para kazandıran link kısaltma siteleri
En çok para kazandıran link kısaltma siteleri

Shrink Me link kısaltarak para kazanma için kullanabileceğiniz diğer bir platform. Kolayca link kısaltabilir ve paylaşabilirsiniz. Diğer yukarıda sıraladığım birkaç sitedeki gibi komisyon sistemi var. Arkadaşlarınızı önerirseniz onların kazançlarından yüzde 20 komisyon kazanacaksınız.

Sorun yaşadığınız taktirde canlı destekten faydalanabilirsiniz. Hesap oluşturduktan hemen sonra link kısaltma işlemine geçebilirsiniz.

9- Smoner

link kısaltma para kazanma
link kısaltma para kazanma

Güvenilir link kısaltarak para kazanmak isteyenler için iyi bir seçenek sunacağız. Smoner link kısalt para kazan siteleri arasında bulunsa da en çok tercih edilme sebebi kullanıcılara sağladığı yönetim panelidir. Kişiler her şeyi yönetim panelinden inleyerek analiz yapabiliyorlar.

Diğer sitelere göre kazancı daha az ancak kitlenizi analiz etmek için bu siteyi de kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızı davet ederek onların kazançlarından da yüzde 10 komisyon kazanabilirsiniz.

10- Ouo.io

En çok para kazandıran link kısaltma sitelerinden devam edelim. Ouo.io da birçok influencerın kullandığı url kısaltma sitesinden. Kolay, hızlı ve çok işlevli araçlar sunduğu için insanlar çok fazla tercih ediyor.

Ayrıca 24 saat destek alabiliyorsunuz. Diğer sitelerde olduğu gibi insanları yönlendirmelerinizden komisyon alabiliyorsunuz. Ödemeler ise çok düzenli ve her ay iki kere ödeme alıyorsunuz. Ayın 1’inde ve 15’inde ödemelerinizi Payoneer ve Payeer üzerinden alabilirsiniz.

11- Adsrink

link kısaltarak para kazanmak
link kısaltarak para kazanmak

Para kazanmak için en iyi URL kısaltıcılardan biridir. Aktif olarak 50 binden fazla kullanıcısı bulunuyor. İstediğiniz tüm platformlarda paylaşıp, aldığınız tıklama kadar ödeme alırsınız. Tavsiye programından da ek olarak gelir elde edebilirsiniz.

Hatta link kısaltmadan daha çok insanları tavsiye ederek bile bu yöntemden gelir elde eden kişiler var. Ayrıca kullanıcı kitlenizi analiz etmeniz için de olanak sağlar. Ödemeleriniz düzenli şekilde 15 günde bir gerçekleşir.

12- SafelinkU

link kısalt para kazan siteleri
link kısalt para kazan siteleri

Diğer sıraladığımız link kısalt para kazan sitelerine ikna değil misiniz? SafelinkU gösterim başına maliyet oranları diğerlerine göre çok daha yüksek. Yüksek kar elde etmek dışında zamanında ödeme geçtikleri için de bu piyasada kısa sürede isimlerini duyurdular.

Bir sorun ile karşılaştığınızda tüm gün boyunca destek alabileceğiniz bir müşteri hizmetleri var. Yüzde 10 gibi bir civarda da tavsiye komisyonu var.

13- LinkSpy

link kısaltma siteleri para kazanma
link kısaltma siteleri para kazanma

Birden fazla link kısaltıcı kullanmayı düşünüyorsanız listenize LinkSpy’ı da eklemeyi unutmayın! Global çapta birçok insanın tercih ettiği bir link kısaltma sitesidir. Kolayca siteye girip, üye olarak link kısaltabilirsiniz.

Hesaplarınızı ayrıca birkaç URL kısaltıcıdan bağlayabiliyor ve LinkSpy’ın araçlarından faydalanabiliyorsunuz. Kazancın yanı sıra bu analiz araçlarından faydalanabilmeniz büyük avantaj sağlıyor.

14- Link.Tl

url kısaltma siteleri
url kısaltma siteleri

Link kısaltarak para kazanmak isteyenlerin ilk karşılaştığı ve tercih ettiği Link.Tl sitesi aradığınız site olabilir. Birçok avantajı bulunan site sayesinde bağlantıları kısaltabiliyorsunuz. Gelirinizi siteden takip edebilirsiniz.

Linki kısaltıp sosyal medya platformlarından, internetten sitelerinden ya da internette her hangi bir yerden paylaşarak para kazanabilirsiniz… Bu siteyi arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza tavsiye ederseniz %40 oranında komisyon alırsınız. Ödemelerinizi dilerseniz Bitcoin olarak dilerseniz de Payoneer hesabına alabilirsiniz.

En çok para kazandıran link kısaltma siteleri için son bir kaç önerimizden bahsedelim.

Oke.io

url kısaltma siteleri
url kısaltma siteleri

En hızlı gelişen ve en iyi URL kısaltıcılardan biridir. 70 binden fazla müşterisi var ve ödeme oranı da gerçekten çok iyi. Fiyat ülkeden ülkeye değişir. Ne kadar çok izlenme alırsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. 

Bu platform ile kolayca para kazanabilirsiniz; tek yapmanız gereken onlara kaydolmak, URL’yi kısaltmak, bloglarda, web sitelerinde veya herhangi bir sosyal medya platformunda paylaşmak . Analitik araçları, paranızın kaydını tutmanıza yardımcı olur ve en iyi yanı, günlük olarak ödeme yapmalarıdır.

Diğer URL Kısaltma Siteleri

Link kısaltarak para kazanma için sizlere en güvenilir ve kazançlı olanları sıraladık. Diğer tercih edebileceğiniz link kısalt para kazan siteleri için şunları da ziyaret edebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir