× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Şeffaf diş teli veya metal diş teli tedavisi yöntemi ile dişlerdeki dizilim bozuklukları tedavi edilebilir. Bu diş dizilim bozukluklarına alternatif olarak başka tedavi yöntemleri de vardır. Gelişen teknoloji sayesinde çok kaliteli metal diş telleri ve şeffaf diş teli ürünleri ortaya çıkmıştır. Bunun dışında kişiye özgün olarak yapılabilen Orthero plakları ile hiç şeffaf diş teli kullanmadan ortodontik tedavi olmak mümkün olmaktadır.

Diş bozukluklarını gidermek için kullanılan yeni tedavi yöntemi olan orthero sayesinde şeffaf diş teli kullanmanıza gerek kalmıyor. Bunun yerine şeffaf plaklar kullanarak dişlerinizi olması gereken ideal görünüme ve pozisyona getiriyor. Bu sayesinde gayet sağlıklı ve güzel görünen dişlere sahip oluyorsunuz.

Orthero Tedavisi Nedir ?

Dünya’da yaşanan yeni teknolojik devrimler sadece telefonlar veya bilgisayarlar üzerinden yürümüyor, insan sağlığı içinde bir çok yenilik söz konusu bunlardan biride orthero tedavisi. Orthero tedavisi sayesinde dişleriniz olması gereken düzene ve görünüme kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Orthero tedavisi aynı zamanda dijital ortamda dişlerinizin tedavi sonrası nasıl bir hal alacağı konusunda görsel verileri sunabiliyor.

Neden Orthero Tedavisini Tercih Etmeliyim ?

Tedavisi tamamlanan ve tedavisi süren hastalar arasında yapmış olduğumuz araştırma çalışmasının sonucunda Orthero’nun tercih edilmesinin en büyük sebepleri aşağıda listelenmiştir.

  1. Tamamen şeffaf olması ve dışarıdan bakıldığında fark edilememesi,
  2. İstenildiği zaman çıkarabilme şansının bulunması,
  3. Ağrı, sızı ve acı hissinin yaşanmaması,
  4. Kesin bir tedavi yöntemi olması ve tedavi sürecinin dijital ortamda da takip edilebilmesini olanak sağlanmasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir