× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza oyun scripti ile ilgili bir tanıtım yazısı aktarmak istiyoruz. Siz oyun sitesi kurmak istiyorum bedava şekilde diyorsanız o zaman bu özelliklere sahip bir scripti gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bu sitenin yapısı oop – class kodlama sitili ile yapılandırılmıştır. Sistem kendi içerisinde öz temalarını bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra kendi temanızı da sisteme yükleyebilmek adına yönergeler içermektedir. Yeni oyunlar ekleyebilme var olan oyunları silebilme ya da düzenleyebilme gibi özellikleri içermektedir. Oyunlarınıza sistem üzerinden editör atayabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlamak istediğiniz bir oyun var ise bunu ne zaman yayınlamak istiyorsanız o şekilde bir zamanlama ayarı yapabilirsiniz.

Sistem kontrol paneli ile kusursuz işlem yapmanıza imkan tanımaktadır. Panel sayesinde kategori ekleyebilme ve silebilme özelliği mevcuttur. Aynı zamanda etiket ya da tagleri bu panelden kontrol edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman konu ekleyebilme alternatifinizde mevcuttur. Bu panel ile oyunlarınıza gelen yorumları koordine edebilir iletişim formu düzenleyerek size ulaşmak isteyenlerden haberdar olabilirsiniz.

Sitenize genel tekil ziyaretçi sayısını görebilirsiniz. Sitenizde footer yazısını düzenlemek için gerekli bölüm reklam alanları düzenleme konusunda yardımcı olacak bölüm eklenen her oyun ve kategoriler için özel meta ayarlarının yapılabileceği alanlar ve çok daha fazlası. Oyun sitesi kurmak istiyorum bedava diyorsanız bu yazımızın sizi katkısı olacağını düşünüyoruz. Daha fazla detay için net üzerinden araştırma yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir