Para Kazandıran Uygulamalar

 Para Kazandıran Uygulamalar

Para kazandıran uygulama deyince ilk akla gelen alış veriş siteleri ve uygulamalardır. Bu tür sitelerde ürünlerinizi satabilir yüksek miktarda para kazanabilirsiniz. Gittigidiyor, n11, letgo, gibi siteler ve uygulamalarıdır.

Bunun için internette araştırma yaparak sanal mağzanızı üst sıralara nasıl taşınır, nasıl yüksek miktarda satış yaparım gibi konuları araştırabilirsiniz. 

Makale yazarak para kazanabilirsiniz. Makale satış sitelerinde belli ücret karşılığında müşterilerinize yazı yazarak para kazanabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Tek yapmanız bu sitelere üye olmanız, size gelen konu ve başlık tekliflerini değerlendirmeniz.

Görev yap para kazan sitelerinde para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız bu sitelere üye olup size verilen görevleri yerine getirmeniz. Bu görevler  facebook, twitter, youtube, instagram  google gibi uygulamalarda veya farklı sitelerde verilen beğenme, takip, yorum, abone gibi görevleri yerine getirmeniz istenir.

Video çekerek para kazanbilirsiniz. Youtube’da kullanıcıların ilgisini çekecek videolar çekerek  youtubedan para kazanmaya açarak banka hesabıza her ay para yatırılarak para kazanmanız mümkündür.

Web site açarak para kazanma bir web site açara sitenize içerik girerek ve seo sayesinde belli kitle kazanarak sitenizin hitlenmesini sağlayarak reklam verip yüksek karda para kazanabilirsiniz.

Yazılım öğrenip webmaster sitelerinde üyelere script yazıp uzun vadede para kazanabilirsiniz. Tabi bunun için web yazılım dillerini bilmeniz gerekir. Yazılım öğrendikten sonra kolay yoldan zengin olabilirsiniz.

Uygulama yaparak para kazabilirsiniz. Bunun içinde mobil uygulama yazılım bilmeniz gerekir. Yazılım bilmiyorsanız uygulamayı ücretle başkasına yaptırıp Google play mağzasına yükleyerek uygulamanızı para kazanmaya açarak kolay yoldan para kazanabilirsiniz. Bu uygulama kimsenin aklına gelmeyen bir uygulama veya farklı bir bir uygulama olmalıki ilgi görmelisiniz.

Son olaran kripto para ve bitcoin üzerinden para kazanabilirsiniz kripto paraya yatırım yaparak  para kazanılan yöntemlerden birisidir. Bu konuda bilgi sahibi olmanız gerekir.  İnternette kriptopara yazılarını okuyarak nasıl işlediğini öğrenmeniz gerekir.  

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın