× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

1. YouTube.com:

Youtube'dan Para Kazanın

YouTube en iyi video paylaşım sitelerinden biridir ve hemen hemen her internet kullanıcısı bu siteyi bilir ve bir ara kullanmış olabilir. YouTube, yapabileceğiniz en iyi yer yüklemek videoların ve ayrıca çok büyük paralar da kazanabilir. İnsanların çoğu YouTube’da video paylaşarak büyük para kazanıyor.

Hatta bazıları YouTube’dan iyi bir geçim sağlıyor, temelde YouTube’da iş yapıyorlar. YouTube’da yapmak çok basit, sadece oluşturmanız gerekiyor AdSense Bu video paylaşım sitesi ile para kazanmak için YouTube hesabı ile hesap açın.

ve yaratmak YouTube hesabı çok kolay, sadece bir Google hesabıve bundan sonra, YouTube kanalınız hazır ve çalışır hale geldikten sonra bir YouTube hesabı oluşturabilirsiniz. Şimdi onun ve paranın videolarını yüklemeye başlayabilirsiniz.

YouTube’a Şimdi Bakın

2. Dailymotion.com :

Dailymotion.com - Para Kazanın

YouTube’a benzer ve YouTube’dan sonra en önemli ikinci video paylaşım sitesidir. Bu site hızla daha fazlasını alır 200 milyon her ay ziyaretçi.

Dailymotion, yüklediğiniz videolardan elde edilen Reklam gelirinin %70’ini size sunar. Önceden ortak programı yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa için mevcuttu, ancak şimdi dünya çapında yükleyiciler için mümkün. Dailymotion öder çeyrek başına minimuma sahipseniz temel $ 100 yayıncı hesabınızda. Ödeme banka havalesi yoluyla yapılır.

Dailymotion’a Şimdi Bakın

3. Break.com:

Break.com ile para kazanın

Break.com, video paylaşım siteleri ile para kazanan siteler listemizdeki bir diğer isim olup YouTube ve Dailymotion’a en iyi alternatiftir. Break.com, kullanıcılarının diğer video paylaşım siteleri gibi videolar, Görüntüler ve flash oyunlar yüklemesine olanak tanır.

Bu, videolarınızı, kısa video kliplerinizi, resimlerinizi yükleyebileceğiniz ve ayrıca Oyunlarınızı satabileceğiniz anlamına gelir. Break.com, YouTube gibi diğer video paylaşım siteleri için size para ödemeyecektir, yani hiçbir şey yok demektir. reklam seçeneği. Break.com, videolarınız, resimleriniz ve oyunlarınız Ana Sayfalarına veya ana sayfalarına ulaştığında size para öder. Videolarınız sitenin ana sayfasına ulaşırsa, etrafta dolaşacaksınız. $ 2000. Ve alabilirsin Yaklaşık 25 yüklediğiniz resimler sitenin Galerisinin bir parçası olacaksa.

Şimdi Araya Bakın

4. MetaCafe.com :

MetaCafe.com - Para Kazanılacak Web Sitesi

Video paylaşarak para kazanmanızı sağlayan video paylaşım sitelerinin birçok adından biridir. Her ay 50 milyondan fazla tekil ziyaretçisi var. MetaCafe dünyanın en büyük bağımsız dayalı video sitesi küresel trafik, toplam sayfa görüntülemeleri ve sitede geçirilen süre.

MetaCafe, en eğlenceli videoları filtrelemek ve ortaya çıkarmak için izleyicilerinin ortak bilgeliğini kullanan tek sitedir ve bu da onu yüksek kaliteli ve eğlenceli video içeriğini hem izlemek hem de dağıtmak için en iyi yer haline getirir.
MetaCafe, yapımcı ödül programını kullanıyor (PRP). MetaCafe aracılığıyla kullanıcılar, 5 başına 1000 ABD doları izleyiciler

MetaCafe’e Şimdi Bakın

5. Thevault.break.com :

The Vault, videolarınızı ağları üzerinden ve YouTube’da paylaşabilmeleri için onlara satmanıza izin veren Break’in bir şirketidir. Buraya video yüklerseniz, başka bir yere yüklerseniz elde edebileceğinizden daha fazla kapsama alabilirsiniz. Çekle ödeme alabilirsiniz veya PayPal, Bu, gösterdiğiniz çabaya bağlı olarak kötü bir seçenek değildir.

Belirli gereksinimler ve videonuzu para karşılığında satmayla ilgili sorularınız için bu site hakkında SSS’lerinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Thevault’a Şimdi Bakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir